این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

گالن بیست لیتری


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  گالن بیست لیتری هم جزو ملزومات آفرود می باشد که در نقطه ای حساب شده از ماشین باید نصب شود. این بیست لیتری را بسته به اینکه خودروی شما بنزین سوز یا گازوئیل سوز می باشد پر می کنید. البته در سفر به بیابان گاه نفت نیز بنا به دلایلی لازم می شود و من گاه بیست لیتر نفت نیز با خود می برم. گالن های بیست لیتری در کیفیت و جنس های مختلف در بازار وجود دارد. فلزی و پلاستیکی. در این عرصه نیز کلاهبرداری زیاد است و قبل از خرید به نفع خود شماست در مورد خریدی که می خواهید بکنید تحقیق کرده و قیمت واقعی را در بیاورید.

  گالن بیست لیتری ارتشی به وفور در ایران یافت می شود ولی دلال های عرصه ی فروش لوازم آفرود گاه این بشکه ها را به قیمت های نزدیک به یک میلیون تومان هم به مشتری های خام عرضه می کنند. این بشکه ها عمدتا بشکه های ضایعاتی پادگان های ارتش هستنند که به صورت کیلویی به فروش می رسند.

  در شهرهایی که پادگان های بزرگ دارند در بساط دست فروش ها و در بازارهای محلی این شهرها این بشکه ها را می توانید به قیمت های 30 هزار تومن هم پیدا کنید و که البته بسیار بسیار مستحکم تر و البته کمی سنگین تر از نمونه های نو و امروزی هستند. باور کنید من هر عدد از این بشکه ها با رنگ فابریک و بدون حتی یک لکه خش و زنگ زدگی را در بازارچه های محلی هر عدد سی هزار تومن هم قیمت گرفتم و البته چون تی مکس داشتم نخریدم.

  تی مکس نیز ادعا می شود که مال استرالیاست ولی در بهترین حالت از سری ساخته های نسبتا خوب چین می باشد. برای خرید بشکه ها و گالن های فلزی ارتشی به اطراف پادگان های بزرگ و شهرهایی که در جوار این پادگان ها هستند و به بازار روز این شهرها مراجعه کنید که به وفور از این دست لوازم را به قیمت های پایین تر از مفت در این بازارها خواهید یافت و بابت این قبیل وسایل ابدا و اصولا وجوه قابل توجه به دلالان بی رحم و بی انصاف ندهید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.