این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  hamid در 9 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

کویرهای استان اصفهان

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

اصفهان دیدنی های زیادی دارد ولی من، کویرهای استان اصفهان را به و اصفهان ترجیح می دهم. سفر به کویرهای این استان و خصوصا کویرهای شرق این استان نظیر مصر و جندق و خور و بیابانک و گرمه و عروسان و غیره را از سفر به خود اصفهان بیشتر دوست دارم و البته مردم محلی کویری این مناطق بسیار خونگرم مهمان نواز و البته دوست داشتنی و با صفا و صمیمی هستند.

از مهم ترین کویرهای این استان می توان به ریگ جن اشاره کرد که البته بخشی از این ریگ در استان اصفهان و بخشی دیگر در باقی استان های مجاور قرار دارد و سفر به این ریگ را به شما توصیه نمی کنم ولی سفر به روستای مصر و جندق و شب مانی در مهمان سراهای کویری این مناطق را شدیدا به شما توصیه می کنم.

بهترین زمان سفر به کویر زمستان می باشد چرا که در این فصل هوای کویر گرم نیست و البته شب ها شب نشینی دور آتش حقیقتا صفای دیگری دارد. مردم مناطق کویری اصفهان خلق و خوی بسیار خوبی دارند و از این نظر نگران نباشید و علیرغم اینکه این مناطق کویری در استان اصفهان قرار دارند ولی مردمان بسیار با صفا و خونگرم و صاف و ساده ای دارند.

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

شب نشینی در دل کویر بسیار لذت بخشه هر کسی که تجربه نکرده من پیشنهاد میکنم‌ی بار حتما تجربه کنه البته به همون انداره که کویر دل نشینه به همون اندازه خشنه
    همین چند سال پیش بود یکی ار همکاران من‌رو ی عقرب سیاه نیش زد
    پس با امکانات و اطلاعات کافی برید
    بدون تجربه و نابلدب نرید

• hamid
    hamid

اصفهوني ها زياد مهمانً نواز نيستن خيلي هم تلخ حرف مي زنن چادر زدن تو شهرشون ممنوعه و خيلي اذيت هاي ديگه سر ادم ميارن سر همين من كه هيچ وقت از سفر به اصفهان دل خوشي نداشتم

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.