برچسب ها: 

این جستار شامل 5 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

هتل مظفر یزد

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

هتل مظفر یزد برای اقامت شاید یکی از بهترین هتل های یزد باشد. اون دوران قلیون می کشیدم قلیون هم داشتن. بغل اش یه زور خونه بود می رفتم شب ها نستالژی بازی. اتاق هاش خوب بود. بافت اش قدیمی و سنتی بود. خلاصه هر چی بگم کم گفتم. البته شیر حسین یه نوبت صبح یه نوبت هم عصر می رفتم.

یکی از خاطره انگیز ترین هتل های یزد برای من همین هتل بود که هم خاطرات خوش از آن دارم هم در دورانی که روزگار خوشی سپری نمی کردم در این هتل اقامت هایی داشته ام. یکی از بهترین هتل های یزد محسوب می شود که البته من شخصا برای خوردن غذا ترجیح می دادم بیرون از هتل و در رستوران های بیرون غذا بخورم ولی بافت سنتی آن بی نظیر بود.

در هتل مظفر یزد اقامت خوبی داشتیم و گاه تنها گاه با دوستم بودیم و در کل چون سفارش شده نیز بودیم بی نهایت با ما مهربان بودند و سرویس عالی نیز به ما می دادند. بیرون هتل پارکینگ برای خودرو نیز داشتند که به راحتی و با خیال راحت خودرو را در این پارکینگ پارک می کردیم هر چند همه جای یزد تقریبا از این نظر امن بود و امیدوارم الان نیز امن باشد.

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

کجای یزده؟

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

هتل مازیار خیلی معروفه ها من زیاد ادرس ای یزد رو بلد نیستم درست یادم نمونده

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

عذرخواهی می کنم اسمش هتل مظفر بود من درست یادم نمونده بود

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

اها هتل مظفر رو فرمودید تعجب کردم
    هتل مظفر غذاهاش جالب نیست با وجود قیمت بالاش پیشنهاد میکنم فقط برلی اقامت باغ مظفر برید چون بافت سنتیش خوبه
    محلش هم‌باغ ملی یا همون میدان آزادی سمت مطهری هست
    سر راسته

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

اره من درست یادم نمونده بود تعجب کردم نشناختید چون هتل معروفیه و حالا که اسمش رو درست تلفظ کردم شناختید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.