صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران شکم گردی در ایران معرفی رستوران های غذای ایرانی تهران

این جستار شامل 4 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  f_k در 8 ماه پیش بروز شده است.

معرفی رستوران های غذای ایرانی تهران

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک معرفی رستوران های غذای ایرانی تهران می توانید رستوران های غذاهای ایرانی در تهران را معرفی کنید و هر یک از این رستوران ها را به نقد بنشینید. از کاربران تقاضا می کنیم برای اینکه همه بتوانیم از تجربیات همدیگر استفاده کنیم رستوران های غذاهای ایرانی که در تهران رفته اند را در این تاپیک به نقد نشسته و البته آدرس و نام رستوران را نیز فراموش نکنند.

خوردن غذای خوب حق همه ی ماست و البته استفاده از تجربیات دیگران در این زمینه به خوبی ما را یاری خواهد کرد تا در صورتی که رستورانی کیفیت لازم را ندارد را تجربه نکنیم چرا که کسی دوست ندارد در ازای پولی که پرداخت می کند غذای بیخود بخورد و البته در صورتی که از رستوران و از غذا و از کیفیت و قیمت رستورانی راضی بودید آن را با دیگران به اشتراک بگذارید تا دیگران نیز در انتخاب رستوران برای شکم گردی موفق تر عمل کرده و با دیدی بازتر وارد عمل شوند.

در رستوران هایی که می روید نکاتی که تصور می کنید برای دیگران مفید باشد را یادداشت کرده و در این تاپیک مطرح کنید تا دوستانی که قصد رستوران گردی دارند بتوانند از تجریبات شما بهره ببرند. من خودم به شخصه روزگاری از رستوران فرید در خیابان نجات الهی راضی بودم و البته کیفیت و قیمت و دیگر فاکتورهایی که می تواند بر تصمیم مشتری مبنی بر رفتن و یا نرفتن به یک رستوران تاثیر گذار گردد می تواند در اثر گذشت زمان دستخوش تحول و دگرگونی از نوع مثبت یا منفی شود و چند سالی است که فرصت نشده است سری به این رستوران بزنم.

• شيرازي
    شيرازي

از سايت قبلي يادمه پاتوق استاد كباب بناب تك تو خيابان ملاصدرا خيابان شيراز جنوبي نيز بود، اونجا كباب بناب زياده ولي استاد فقط تو كباب تك بناب غذا مي خوردن درسته؟

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

ی همبرگر فروشی سمت ونک هست همبرگرهاش بینظیره اسمشو بلد نیستم چشمی میتونم برم اونجا به قول اهانی اونجا تنها همبرگر فروشی با کیفیته در اینجا

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

رستوران ایتالیایی که گفتم سمت پاسداران فکر کنم اسمش پادینا بود اگر اشتباه نکرده باشم پاستاهاش جالب نبود خیلی سس داشت و طعم سسش مزه اصلی رو گرفته بود ولی فیله گوسالش عالی بود و طعم سسش خوب

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

ی کباب ترکی سمت هفت تیر هست معرکس حتما امتحان کنید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.