صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر معرفی اقامتگاه های شهرستان خور و بیابانک

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 6 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

معرفی اقامتگاه های شهرستان خور و بیابانک


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک معرفی اقامتگاه های شهرستان خور و بیابانک می توانید اقامتگاه های بوم گردی شهر خور را معرفی کنید. هم دوستانی که اقامتگاه دارند می توانند دست به کار شوند و هم اینکه مسافرینی که پیشتر در این شهر اقامت داشته اند می توانند دست به قلم شده و تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند.

  در این فهرست می توانید لیستی از اقامتگاه های بوم گردی این منطقه را ببینید ولی در این تاپیک قصد داریم نظرات مسافرانی که پیشتر در اقامتگاه های شهر خور و بیابانک اقامت و شب مانی داشته اند را نیز بشنویم تا پس از بررسی و در نظر گرفتن نقاط ضعف و قوت هر یک از اقامتگاه ها تصمیم بهتری برای شب مانی در خور بگیریم.

  من خودم شخصا اقامت در چادر در سفرهای کویری را دوست تر می دارم ولی هستند کسانی که دوست دارند در کویر اقامت شسته رفته ای داشته باشند. بد نیست بدانید در شهر خور هتل و اقامتگاه های بوم گردی متعددی برای شب مانی وجود دارد و از مسافرانی که پیشتر اقامت داشته اند درخواست داریم تجارب خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارند.

  در این تاپیک نقاط قوت و ضعف هر یک از اقامتگاه ها لطفا بیان کنید.

  پاسخ
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
پاسخ به : معرفی اقامتگاه های شهرستان خور و بیابانک
اطلاعات شما:
هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی از مدیریت می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی و برخورد قضایی را به دنبال خواهد داشت.