صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر معرفی اقامتگاه های روستای گرمه

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

معرفی اقامتگاه های روستای گرمه


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک معرفی اقامتگاه های روستای گرمه اقامتگا های بوم گردی و کویری این روستای شناخته شده در دل کویر خور و بیابانک را معرفی خواهیم کرد. در روستای گرمه نیز امروزه اقامتگاه های بوم گردی متعددی فعال شده اند و از این نظر خرسندیم به اطلاع برسانیم که اجاره اتاق به مسافران در این روستا نیز از انحصار خارج شده است.

  به تجربه ثابت شده است در ایران هر مقوله ای که در انحصار باشد از کیفیت کاسته شده و بر قیمت افزوده می شود و امروزه در روستای گرمه نیز برای شب مانی در کویر گزینه های متعددی پیش رو خواهید داشت و هر یک از اقامتگاه ها که خدمات بهتر و ارزان تری به مشتری و مسافر عرضه کند مسافر را خواهد گرفت.

  دوستانی که به روستای گرمه سفر کرده و در این روستا شب مانی در کویر داشته اند تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارند تا مسافرینی که در آینده قصد سفر و شب مانی در گرمه دارند بتوانند برای سفر خود برنامه ریزی منسجم و بهتری داشته باشند.

  در این لینک فهرستی از اقامتگاه های بوم گردی خور و بیابانک را می توانید ببینید و البته در این تاپیک شما و ما و البته دارندگان اقامتگاه های کویری و بوک گردی در روستای گرمه در مورد هر یک از اقامتگاه ها توضیحاتی ارائه کرده و نقاط قوت و ضعف هر یک را نیز به نقد خواهیم نشست.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.