صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر معرفی اقامتگاه های روستای مصر

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

معرفی اقامتگاه های روستای مصر


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک معرفی اقامتگاه های روستای مصر شما مسافرانی که سابقه و تجربه ی سفر به روستای مصر دارید و شما عزیزانی که در روستای مصر اقامتگاه بوم گردی دارید می توانید اقامتگاه های را معرفی کرده و در مورد هر یک اعم از نقاط قوت و یا احیانا ضعف صحبت کنید.

  دانستن حق مسافر می باشد و این تاپیک به مسافران کمک خواهد کرد تا از تجربیات کسانی که پیشتر در مصر اقامت داشته و اقامتگاه های بوم گردی مصر را تجربه کرده اند بهره مند شده و بهترین اقامتگاه را برای خود و خانواده ی خود برگزیند. در این فهرست می توانید اقامتگاه های منطقه خور و بیابانک را مشاهده کنید و البته در این تاپیک می توانید در مورد هر یک جزئیات را با هم به اشتراک بگذارید.

  من خودم شخصا در سفر به مصر ترجیح می دهم بر روی رمل ها و یا در خیابان اصلی روستای مصر چادر بزنم ولی در زمستان شب ای مصر بسیار بسیار سرد می باشد و به ناگزیر باید در یکی از اقامتگاه های این روستا اقامت داشت. برای اینکه کار جنبه تبلیغی نداشته باشد از معرفی اقامتگاهی که خود در آن اقامت می کنیم خودداری می کنیم و به معرفی کلی و تک تک اقامتگاه های بوم گردی مصر می پردازیم و البته بدون مشارکت شما هیچ چیز در صدرگشت نه لطفی دارد و نه ممکن است پس شما هم دست به قلم شوید.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.