صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر معرفی اقامتگاه های روستای فرحزاد

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

معرفی اقامتگاه های روستای فرحزاد


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در این تاپیک معرفی اقامتگاه های روستای فرحزاد را خواهیم داشت. روستای فرحزاد در چند کیلومتری روستای مصر واقع شده است و بسیار دیدنی است و البته شب مانی در این روستا نیز لطف و صفای خود را دارد. دوستانی که سابقه ی سفر به مر و روستای فرحزاد و شب مانی در این روستا را دارند لطف کرده در مورد تجارب خود ما را نیز آگاه کنند.

  دارندگان اقامتگاه های بوم گردی در روستای فرحزاد نیز می توانند دست به قلم شده و اقامتگاه خود را در این تاپیک معرفی کنند تا مسافران و توریست ها در سفر به مصر و روستای فرحزاد برنامه ریزی منسجم تری داشته باشند و پیش از رسیدن و پیش از سفر به این منطقه محلی که قرار است شب در آن از کویر لذت ببرند را برگزینند.

  در این لینک فهرستی از اقامتگاه های بوم گردی منطقه خور و بیابانک را فهرست کرده ایم و در این تاپیک نیز تک تک اقامت گاه های روستای فرحزاد را تشریح کرده و نقد و بررسی هر یک توسط مسافرانی که پیشتر به این منطقه سفر کرده اند را خواهیم خواند. دانستن حق مسافر و توریست می باشد و ما منتظر اشتراک گذاری نقاط قوط و یا احیانا ضعف هر یک از اقامتگاه های بوم گردی روستای فرحزاد توسط شما هستیم.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.