صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران سفر به استان کرمان معرفی اقامتگاه های روستای دستکند میمند

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  مظاهر در 1 سال پیش بروز شده است.

معرفی اقامتگاه های روستای دستکند میمند


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در این تاپیک معرفی اقامتگاه های روستای دستکند میمند را خواهیم داشت. اقامتگاه داران عزیز نیز برای معرفی فعالیت خود می توانند در این تاپیک فعالیت کنند. روستای دستکند میمند در استان کرمان واقع شده است و به واقع یکی از دیدنی ترین و با شکوه ترین و عجیب ترین جاذبه های توریستی استان کرمان و حتی ایران محسوب می شود.

  با عنایت به دوری راه تهران تا میمند وقتی به میمند رسیدید باید یک شب در میمند استراحت کنید و با توجه به اینکه روستای میمند تماما در دل خاک کنده شده است یک شب اقامت در یکی از خانه های دستکند این روستا تجربه ای فراموش ناشدنی خواهد بود و از این نظر نیز دست کم یک شب اقامت در این روستا اکیدا توصیه می شود.

  روستای دستکند میمند به قدری زیباست که می توان رنج سفر از تهران و حتی از شمال و از دیکر نقاط کشور به این استان را با رغبت و با کمال میل به جان خرید و به این روستا سفر کرد و البته پس از دیدن این روستا و پس از دست کم یک شب، شب مانی در خانه های دستکند این روستا می توانید به سمت کرمان و کویر زیبای شهداد و کلوت های بی نظیر شهداد ادامه مسیر دهید.


 • شيرازي
  شيرازي

  واي هوس سفر كردم هوا خنك بشه حتما بايد سفر به اين روستا رو داشته باشيم


 • مظاهر
  مظاهر

  لطفا در مورد شب مانی در این روستا و در مورد کسانی که اتاق کرایه می دهند و در مورد قیمت نیز مطلب بذارید. اگه بتونید شماره هم ازشون بذارید ممنون می شم قبل سفر زنک بزنیم هماهنگ کنیم. نریم با خونواده اونجا بیرون بمونیم. سفر انفرادی فرق می کنه وقتی با خانواده هستی باید برنامه ریزی شده سفر کنید. راستی در مورد امنیت نیز صحبت کنید ایا این منطقه و این روستا امنیت کافی داره ادم با خونواده بره

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.