صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر معرفی اقامتگاه های روستای بیاضه

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

معرفی اقامتگاه های روستای بیاضه


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک معرفی اقامتگاه های روستای بیاضه می توانید تجارب خود در مورد شب مانی در اقامتگاه های بوم گردی در روستای بیاضه را با دیگران به اشتراک بگذارید. بیاضه نیز یکی دیگر از روستاهای کویری منطقه خور و بیابانک می باشد که به واسطه ی دژ بیاضه از شهرت بیشتری برخوردار است.

  دوستانی که در این روستا در کار اقامتگاه های بوم گردی هستند می توانند در صدرگشت و در این تاپیک کسب و کار خود را معرفی کرده و مشتریان را ترغیب به شب مانی در اقامتگاه خود بکنند و البته از دوستانی که پیشتر در این اقامتگاه ها اقامت داشته اند نیز درخواست می کنیم نقاط قوت و ضعف و تجارب خود در شب مانی در این اقامتگاه ها را با دیگران در همین تاپیک به اشتراک بگذارند.

  انتخاب حق مسافر می باشد و جریان آزاد اطلاعات نیز نه تنها حق همگان می باشد بلکه به برنامه ریزی منسجم تر توریست و مسافر کمک خواهد کرد و صدرگشت اساسا برای همین منظور راه اندازی شده است. ما در این سایت کمترین اهداف سودجویانه و اقتصادی را دنبال نمی کنیم و هدف این سایت ترغیب شما به سفر و یاری شما در برنامه ریزی برای داشتن سفری ارزان و با کیفیت و سلامت می باشد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.