این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

فرصت سفر به کویر در پاییز


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  فرصت سفر به کویر در پاییز را هرگز از دست ندهید. تابستان شاید بدترین فصل برای کویر نوردان باشد چون امکان سفر به کویر در این فصل نیست هر چند در این فصل نیز می توان به نقاط خوش آب و هوا تر رفت ولی کویر چیز دیگری است. پاییز در راه است و فرصت سفر به کویر در پاییز را از دست ندهید. در مهر ماه کویر چنان که باید و شاید آماده ی پذیرش مسافران مشتاق نیست و از آبان به آن سوتر حال و هوای کویر بهتر می شود ولی با این وجود مشتاقانی که سفر به کویر را از مهر ماه استارت می زنند نیز کم نیستند.

  شما هم فرصت سفر به کویر در پاییز را از دست ندهید.


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در سفر به کویر دقت داشته باشید در کویر گم نشوید تا بمیرید و علاوه بر داغدار کردن خانواده ی خود انبوهی از امکانات دولتی و غیر دولتی را نیز اسیر و عبیر یافتن جنازه ی خود بکنید. چند سال قبل که عید غدیر یا عید قربان در پاییز بود و عده ای به کویر مرنجاب رفته و در ویر گم شده بودند چنین بلایی سرشان اومد. دو تاشون رو پس از روزها تلاش و به کار بستن انبوهی تلاش مرده یافتند و دو نفر دیگر نیز صرفا به خاطر اینکه شانس اورده و توسط راننده لودر معدن یافت شده بودند از مرگ حتمی نجات یافتند. کویر با کسی شوخی نداره بیگدار به اب بزنید مرگ بدی براتون رقم می زنه. جون خودتون مهمه و البته مهم تر از اون دردسری است که به دیگران تحمیل می کنید. برای یافتن یک گم شده در کویر انبوهی نیروهای دولتی و هلال احمر و غیره باید به کار گرفته شوند و این سوای اینکه بسیار پر هزینه است بسیار پر زحمت نیز می باشد پس در صورتی که قصد خودکشی دارید روش هایی که برای دیگران دردسر کمتری دارد را اختیار کنید که کویر جای خوبی برای ژانگولر بازی و خودکشی کردن خواسته یا ناخواسته نیست.
  کویر گنده … ور نمی داره. کویر با کسی شوخی نداره پس ملاحظه کنید قبل از اینکه خیلی دیر شده باشد

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.