این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 7 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

غذاهای دریایی

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

غذاهای دریایی که طعم و مزش عالی باشه فقط در جنوب میشه پیدا کرد ولی نه تو رستوران ها
    خیلی ها میرن رستوران ها و با ولع غذاهای دریایی رو میل میکنن ولی چون طعم واقعی این نوع غذاها‌رو نمیدونن به این رستوران ها میرن اگر جنوب میرید حتما دستپخت خود محلی ها رو بخورید اون موقعه میفهمید من چی میگم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

به به بحث غذا شد خانم کشمیری هم پیداشون شد خوشم میاد شکمو تشریف دارند. غذاهای دریایی که عالی است منتهی به شرطی که واقعا دریایی باشه و در کنار دریا بخوری

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

یزد شاه میگو نداره یا من ندیدم ی دوستی داریم از جنوب شاه میگو با خودش وارد و درست کرد طریقه درست کردنش هم از خود جنوبی ها یاد گرفته بود نه اینکه بلد نباشه جنوبی ها ماهی عجیب خوشمزه درست میکنن و اصلا دستپخند ما ها رو قبول ندارن
    بی نهایت خوشمزه بود
    کلا ماهی های شیلات اصلا خوشمزه نیست طعم و مزه خاصی نداره در مقایسه با دریا

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

به نظر من غذای دریایی را باید تایلند بخوری هم ازونه هم با کیفیت. غذای دریایی بارسلون هم خوبه ولی خیلی گرون در میاد. ایران هر چی غذای دریایی خوردیم همه اش سو تفاهم بوده

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.