این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 9 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

صبحانه فقط قورمه

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

صبحانه فقط قورمه و بس و همه ی صبحانه های قبل از قورمه ی دلیی عزیز در شاهرود سوئ تفاهم بود. قورمه در شهرهای مختلف ایرن معانی مختلفی دارد ولی به نظر من خوشمزه ترین معنی آن را در شاهرود خواهید یافت. قورمه در بناب معنای دیگری دارد که در هیچ جای دیگر نمی توانید بیابید و در شاهرود نیز معنای دیگری دارد.

اگر گذرتان به شاهرود افتاد مدیون خود و من و معده ی خود خواهید بود اگر صبحانه را در جایی جز قورمه فروشی دایی عزیز میل کنید. در لینکی که مشاهده کردید در مورد اینکه قورمه در شاهرود به چه معنی است به تفصیل صحبت شده است و در این تاپیک نیز می توانید تجربیات خود از خوردن قورمه در شاهرود را به اشتراک بگذارید.

در صورتی که شاهرودی هستید می توانید در مورود قورمه اطلاعات بیشتر بدهید و در صورتی که از طریق این تاپیک با چنین گزینه ای برای صبحانه در شاهرود و در استان سمنان آشنا شده و برای خوردن قورمه به این قورمه فروشی مراجعه کردید تجربه ی خود را با ما نیز به اشتراک بگذارید.

اگر قورمه شاهرود چاق کننده نبود به جرات می توانم بگویم می توانستم تا آخر عمر در وعده ی صبحانه چیزی جز قورمه ی شاهرود نخورم. من خودم قورمه را به صورت سرد دوست دارم و البته شما می توانید به صورت گرم نیز سفارش دهید و موضوع اگرچه سلیقه ای است ولی توصیه می کنم قورمه را سرد بخورید.

با تشکر از امیر اجدادی که ما را این چنین معتاد قورمه ی شاهرود و خیلی دیگر از زیبایی های شاهرود من جمله نکارمند و چاه باقر و اصولا خود شاهرود کرد که هر وقت ایران باشم بیشتر از اینکه در تهران باشم در شاهرود و با امیر اجدادی و دوستان من جمله محمد و مهران و … هستم.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.