این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  f_k در 1 سال پیش بروز شده است.

سفر به اولسبلنگاه


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  سفر به اولسبلنگاه حقیقتا تجربه ای است که اگر یک بار تجربه کنید افسون آن دیگر شما را رها نخواهد کرد. یکی از شناخته شده ترین ییلاق های ماسال می باشد. در این تاپیک در موردد تجریبات خود در سفر به ماسال و ییلاق اولسبلنگاه  صحبت خواهیم کرد و دوستانی هم که سابقه ی سفر به این ییلاق را داشته باشند خوشحال خواهیم شد درباره ی تجربیات خود در سفر به این ییلاق صحبت کرده و تجربیات خود را به اشتراک بگذارند.

  در سفر به این ییلاق از ابرها رد می شوید و فردا صبح که در فضای باز جنگل صبحانه می خورید تازه ابرها بالا کشیده و از شما رد می شوند. مه همیشه در این ییلاق وجود دارد. در این ییلاق هتل نیز وجود دارد ولی با کمی چانه زنی به راحتی می توانید کلبه های چوبی برای اقامت شبانه بگیرید.

  کلبه ها برق ندارند و با موتور برق باید برق را تامین کنید. مغازه هایی هستند که مواد غذایی ابتدایی را می فروشند و البته نان در این منطقه گاه کمیاب می شود و توصیه می شود پیش از سفر به این ییلاق نان به قدر کفایت و البته جوجه تهیه کنید که در این ییلاق جوجه نمی فروشند.

   


 • f_k
  مشارکت کننده
  f_k

  حتما ی روزی به گیلان خواهم رفت برخلاف اینکه کویر ایران خیلی گشتم ولی شمال ایران رو دوران کودکی گشتم به جز یک باری که دو سال پیش رفتم استارا

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.