این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  hamid در 1 سال پیش بروز شده است.

سایکل توریسم


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  سایکل توریسم به معنی سفر کردن با دوچرخه می باشد و البته این گشت و گذار می تواند در تورهای چند ساعته تا گشت و گذار به دور دنیا تعریف گردد. سفر با دوچرخه بسیار فرح بخش می باشد و البته بسیار ارزان تر از سفر با دیگر وسایط نقلیه نیز می باشد خصوصا اگر دنبال جهانگردی باشید سایکل توریسم شاید بهترین گزینه برای شما باشد.

  این شیوه از گشتن جهان البته عاری از خطر نیز نیست و سالانه تعداد قابل توجهی از دوچرخه سوارها در جاده ها تصادف کرده و کشته می شوند و ضاربین نیز اغلب صحنه را ترک کرده و از صحنه متواری می شوند و از این نظر این رشته ی ورزشی و این شیوه از جهانگردی را تا حدودی می توان خطرناک نیز دانست.

  در صورتی که قصد گشتن به این شیوه داشته باشید ترجیحا به صورت گروهی متشکل از دو الی چند نفر به جاده بزنید تا در صورت بروز حادثه بتوانید به یاری هم بشتابید. در این ان انجمن در مورد این رشته و این شیوه از جهانگردی صحبت می کنیم. بایسیکل توریسم در ظاهر ساده به نظر می رسد ولی وقتی قرار باشد روزانه بیش از 200 کیلومتر در مسیرهای ناهموار و سر بالا و سرازیر رکاب بزنید دشواری های این رشته هویداتر می شود.


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  یک دوچرخه را برای اهداف توریستی تجهیز کرده ام و امکانات خوبی نیز فراهم کرده ام و پارسال فرصتی دست داد زمستان در کویر مصر گشت و گذاری با دوچرخه داشته باشم ولی به اون معنی که بتوان نام سایکل توریسم بر آن نهاد هنوز توفق رکاب زنی نیافته ایم. امیدوارم امسال در وضعیتی باشم که بتوانم کویر مرکزی ایران را با دوچرخه بگردم. سال قبل که نشد و امسال فقط امیدوارم بتوانم.


 • hamid
  hamid

  تو ايران مي تونه مصادف با خودكشي و يا استقبال از قطع نخاع اينها باشه، بابا با ماشين مي ري مي زنن از وسط دو نصف ميشي ها، در ثاني خفت گيري زورگيري هم ديگه عادي شده مي زنن دوچرخه ات رو مي برن سر دوچرخه خودتو هم مي كشن وا بده اين يكي خطرناكه

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.