این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  hamid در 6 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)

زندان سلیمان


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  زندان سلیمان یا همان زندان دیو در اطراف شهر تکاب در استان آذربایجان غربی یکی از بی نظیرترین و دیدنی ترین جاذبه های طبیعی ایران می باشد. زندان سلیمان در نزدیکی تخت سلیمان قرار دارد و برای دیدن این جاذبه ی طبیعی باید از کوهی که به نسبت مرتفع و دارای شیب تند می باشد بالا بروید ولی بالا رفتن از این کوه ارزش دیدن این جاذبه ی طبیعی را دارد.

  مسیر رفتن به این دیدنی طبیعی کشور بسیار بد می باشد و از این رو توصیه می کنیم فقط در فصول خوب و بدون بارش در این مسیر تردد کنید و در تردد در این مسیر نیز توجه داشته باشید جاده دو طرفه بوده و شدیدا هم مستعد تصادف می باشد و از این رو بیشتر از پیش احتیاط کنید.

  گفته می شود حضرت سلیمان در این گودال خیلی خیلی عمیق و بزرگ دیوهایی که تمکین نمی کردند را زندانی می کرده است و البته این مسائل افسانه می باشد و این جاذبه ی طبیعی فقط یک گودال رسوبی بسیار بسیار عمیق  و دیدنی و البته مخوف می باشد. حس ترسی که قرار گرفتن در لبه ی گودال به آدمی مستولی می کند حقیقتا غیر قابل قیاس با دیگر موقعیت های ترس آور و آدرنالین زا است.

  پاسخ

  hamid
  hamid

  چقدر مهيبه خدا سرم گيج رفت

  پاسخ

  ارمن
  ارمن

  یه جای بکر و ناشناخته ولی زیبا

  پاسخ

  hamid
  hamid

  من كه جرات نمي كنم واستم لبه اش

  پاسخ
در حال نمایش 4 نوشته (از کل 4)
پاسخ به : زندان سلیمان
اطلاعات شما:
هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی از مدیریت می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی و برخورد قضایی را به دنبال خواهد داشت.