صدر گشت انجمن ها سفر به جنوب شرق آسیا سفر به تایلند رستوران های ایرانی پاتایا

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

رستوران های ایرانی پاتایا

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

رستوران های ایرانی پاتایا فراوان هستند و در مورد هر یک می توان روزها بحث کرد. من به شخصه قدیم ها زمانی به به پاتایا می رفتم در رستوران شیراز این شهر غذای ایرانی می خوردم نسبت به بقیه رستوران ها بهتر و با کیفیت تر و البته خوش برخورد تر بودند ولی خیلی سال قبل و درست از زمانی که در تایلند کودتا شد و رکود صنعت توریست کار و کاسبی در تایلند را دشوار کرد این رستوران جمع کرد .

نگران نباشید امروزه رستوران های ایرانی پاتایا زیاد هستند و فعال می باشند. در سفر به تایلند ابدا از خوردن غذاهای تایلندی هراس به خود راه ندهید که به مراتب از غذاهای ایرانی بهترین رستوران های ایران با کیفیت و بهتر و مقوی تر و سالم تر هستند ولی با این وجود در صورتی که واقعا باید غذای ایرانی بخورید نیز نگران نباشید در پاتایا انبوهی رستوران ایرانی خواهید یافت.
    دوستانی که در پاتایا سابقه ی خوردن غذا در رستوران های ایرانی را دارند نتایج تجربیات خود را در این تاپیک به اشتراک بگذارند تا بقیه دوستان نیز از نظرات و از تجربیات دوستان بهره مند شوند. من شخصا نه اینکه با غذاهای تایلندی ارتباط خوبی برقرار می کنم و از این نظر که در پاتایا در رستوران های ایرانی حقیقتا غذای با کیفیت با قیمت مناسب ندیدم زیاد در رستوران های ایرانی غذا نمی خورم که نظر بدهم و تجربیات من در همین حد بود که بیان کردم.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.