صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران شکم گردی در ایران رستوران های ایتالیایی در ایران

این جستار شامل 13 پاسخ ، و دارای 3 کاربر است ، و آخرین بار توسط  عطايي در 7 ماه، 4 هفته پیش بروز شده است.

رستوران های ایتالیایی در ایران

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

رستوران های ایتالیایی در ایران رو نام ببرید که از لحاظ کیفیت غذا عالی باشن
    من به شخصه هر جایی غذا نمیخورم که خودم دستپختم عالیه سر این هر جایی به مزاجم‌ سازگار نیست و باب میلم نیست

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

ی جایی هست سمت پاسداران رستوران ایتالیایش غذاهاش کیفیتش خوبه کلی ولی من پاستاشو دوست نداشتم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

رستوران ژوهانی سمت مرزداران زیاد شلوغ بود و البته من هیچ وقت نرفتم ببینم چطوریه

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

حتما میرم امتحان میکنم
    یزدم رستوران ایتالیایی داره ولی از اونجایی که غذاهای رستورانای یزد کیفیت افتضاحی دارن هیچ وقت پول خرج این رستوران ها نمیکنم پیشنهاد میکنم شما هم امتحان نکنید کباب میدن مثل لاستیک افتضاح

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

رستوران یزد یه مرغ سوخاری داشت حقیقتا خوشمزه بود اسامی اش یادم رفته. یه رستوران هندی هم بود از غذای هندی پختن فقط فلفل ریختن رو یاد گرفته بودن. اسمش درست یادم نیست. یزد عاشق فالوده هاش هستم شیر حسین یا هر جای دیگه که فالوده یزدی بده

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

بله شیر حسین دو تا شعبه دیگه هم زده

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

معمولا تجربه ثابت کرده کسی که کارش به زدن شعبه کشید دیگه کیفیت اش رو از دست می ده. البته بهترین فالوده از این نوع رو من رفسنجان خوردم اگه درست یادم مونده باشه اصغر پهلوون بود الان بعیده زنده مونده باشه. اگه هست خدا حفظش کنه اگه فوت کرده خدا رحمتش کنه فالوده هاش حرف نداشت

• f_k
      مشارکت کننده
      f_k

رفسنجان بودم‌ مدتی ولی ندیدم فکر کنم دیگه نباشن شایدم من نگشتم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

من چون فست فوود خور نیستم زیاد اهل رستوران ایتالیایی و پیتزا هم نیستم

• f_k
      مشارکت کننده
      f_k

رستوران ایتالیایی فقط پیتزا نداره
      پاستا و استیک و غذای مدیترانه که با گوشت هست هم داره
      پاستا هم‌اگر خوب درست بشه عالیه ولی جایی ندیدم بتونن پاستا رو خوب درست کنن
      من به شخصه برای خوردن پیتزا پول نمیدم خودم‌درست میکنم چون خوردن سوسیس و کالباس برای من ممنوع هست سر این به روش پخت خودم پیتزا درست میکنم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

نزدیکی های فلکه ابراهیم تو یه کوچه بود یه مغازه از این کاهگلی های داغون داشت. اینی که می گم مال سال های 1372 بود الان باید فوت کرده باشه بنده خدا. اسمش اصغر پهلوان بود. خیلی قدمت داشت. فالوده اش بی نهایت معروف و خوشمزه بود

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

تابستون ها فالوده می فروخت زمستون ها درست یادم مونده باشه حلوا اینها عرضه می کرد. البته شاید مغازه اش رو الان سر و سامون داده باشن بچه هاش اینها باشن که از بچه های رفسنجان باید بیان نظر بدن ولی اون قدیم ها خود اصغر آقا تو یه مغازه خیلی خیلی ابتدای فالوده می داد. کاسه چینی که توش فالوده می ریخت و بعدش تکه های یخ رو می انداخت ادم می خورد جیگرش حال می اومد. من باشگاه شاکری پور نبش همون فلکه ابراهیم تمرین بدنسازی می کردم بعد تمرین هم فالوده اصفر پهلوون یه فالوده می زدم حالی می داد ها

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

یه رستوران ایتالیایی هم خیابون سوم سعادت اباد بود نمی دونم هنوز هست یا نه

• عطايي
    عطايي

ايراني ها پيتزا درست مي كنن از ايتاليايي ها بهتر

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.