صدر گشت انجمن ها سفر به جنوب شرق آسیا سفر به تایلند در سفر به تایلند تور بگیرم یا خودم بروم

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

در سفر به تایلند تور بگیرم یا خودم بروم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

این سوال از اساسی ترین سوال هایی که ذهن مسافران تایلند را به خود مشغول کرده است که در سفر به تایلند تور بگیرم یا خودم بروم و پاسخ قطعی ما به این سوال این است که ما در صدرگشت شما را یاری می کنیم که از تور بی نیاز باشید و خودتان به تایلند سفر کنید. چندی قبل دولت تایلند برای تشویق مسافران به سفر به این کشور برای مدت معلوم ویزای تایلند را رایگان کرد ولی در ایران حتی یک آژانس مسافرتی برای یک توریست یک ویزای رایگان نیز نزد و وقتی درخواست ویزای رایگان می کردی می گفتند ویزا فقط روی تور می باشد. بخوانید.

بلیط را به راحتی می توانید از خود شرکت های هواپیمایی بخرید و به راحتی می توانید با مراجعه به سفارت تایلند ویزا بزنید و البته در تایلند نیز هرگز نباید نگران جا باشید و  همه نوع امکانات اسکان اعم از سوئیت و اتاق و هتل و ویلا و غیره با هر قیمتی که به بودجه ی شما بخورد در دسترس می باشد و در صورتی که مستر کارت داشته باشید می توانید رزرو کنید و در صورتی که نداشته باشید نیز جای نگرانی نیست.

در تایلند همیشه جا برای همه هست خصوصا این روزها که تایلند حقیقتا خالی از توریست شده است پس از رسیدن به شهر مقصد خود در تایلند می توانید اتاق ها و سوئیت ها و هتل ها را دیده و هر کدام را که مناسب یافتید بگیرید. در این زمینه در صدرگشت همیشه آماده ی راهنمایی شما هستیم نگران هیچ چیز نباشید.

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

سرگذشت این زوج ایرانی که تور خریده و به تایلند سفر کرده بودند را بخوانید. وقتی به پاره ای از مسائل در سفر به تایلند کلید کرده و مواردی را به عنوان هشدار بیان می کنیم بی دلیل نیست.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.