صدر گشت انجمن ها سفر به جنوب شرق آسیا سفر به تایلند خطراتی که توریست را در تایلند تهدید می کند

این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

خطراتی که توریست را در تایلند تهدید می کند


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  خطراتی که توریست را در تایلند تهدید می کند کم نیستند و توریست هایی که احتیاطات لازم را در تایلند نداشته باشند با انبوهی رخدادهای شوم و بد دست به گربیان می شوند. در این تاپیک اختصاصا در مورد خطرات تایلند صحبت می کنیم. تایلند کشوری زیبا البته با انبوهی خطرات بالقوه برای توریست ها می باشد که اگر در این کشور مراقب سلامت و مراقب دارایی های خود نباشید بعید نیست سفر به تایلند برای شما تبدیل به کابوس هولناکی شود.

  شاید دزدی و به سرقت رفتن اموال در تایلند نخستین خطری باشد که شما را تهدید می کند. در تایلند از به نمایش گذاشتن دارایی ها و پول نقد و اشیا با ارزشی که با خود دارید اکیدا خودداری کنید که در این صورت تبدیل به هدفی متحرک برای سارقان محلی خواهید شد که هیچ بعید نیست اگر فرصتی برای ربون دارایی های شما نیز به دست نیاورند به زور اقدام به اخاذی و زورگیری از شما بکنند.

  نیازی نیست گوشی های مارک دار و خصوصا اپل را با خود در تایلند حمل کنید و گوشی ساده کفایت می کند. در تایلند جنایت آیفون به وضوح نشان داد به راحتی در این کشور به صرف در دست داشتن آیفون می توانند به شما حمله کرده و شما را برای تصاحب گوشی تان بکشند پس در تایلند زنجیر طلا و ساعت طلا و دسبتند طلا و حتی در دست داشتن گوشی آیفون و از این دست رفتارهای لاکچری را از بیخ بی خیال شوید.


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  دوستانی که در تایلند تجاربی از این دست داشته و یا از نزدیک شاهد دست به گربیان شدن توریست ها با چنین مشکلاتی شده اند لطفا در این تاپیک موارد را تشریح و بازگو کنند تا درس عبرتی برای دیگر مسافران تایلند گردد

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.