صدر گشت انجمن ها جاذبه های گردشگری ایران انجمن تخصصی کویر تور کویر مصر عاشورا تاسوعا

این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 8 ماه، 3 هفته پیش بروز شده است.

تور کویر مصر عاشورا تاسوعا

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

تعطیلات عاشورا تاسوعا به تعطیلات آخر هفته چسبیده است و گزارش های رسیده از روستای مصر حکایت از آن دارد که از همین الان سفرهای کویری شروع شده است و تور کویر مصر عاشورا تاسوعا کلید خورده است. دوستانی که در این ایام در روستای مصر و در کویر هستند لطف کرده و گزارش ارسال کنند.

در مورد آب و هوای این روزهای مصر پرسیدم و گفتم روزها هنوز گرم است و شب ها البته در صورتی که قصد خوابیدن در بیرون را داشته باشید باید از پتو استفاده کنید. البته در این فصل با عنایت به اینکه مار و عقرب و رطیل و دیگر حشرات این چنینی هنوز برون بوده و فعال هستن سفر به کویر و اقامت در کویر مراقب های افزون تری را طلب می کند.

من خودم شخصا دوست تر می دارم هوا در کویر خصوصا شب هنگام بسیار سرد گردد و اتشی روشن کرده و دور آتش اتراق کنیم و تمام لذت شب های کویر به همین دور هم نشینی در جوار آتش می باشد و البته برخی از دوستان برای از سر گیری کویرگردی های خود تعجیل دارند و البته حق هم دارند که افسون کویر وقتی گرفت به این راحتی ها رهایتان نخواهد کرد.

• شيرازي
    شيرازي

والله تو نت قيمت ها رو مي ديديم كم از تور خارجي نداره، به نظرم اين قيمت نمي ارزه، خودمون بريم بهتر نيست؟

• صدرگشت
      سرپرست کل
      صدرگشت

اصلا نیازی به تور نیست بابا دکون وا کردن چه خبره. بلند می شید چند نفری سوار یه ماشین حتی معمولی مثل پراید یا هر چیزی که دارید می شید می رید مصر. مهمون سرا هم به حد کفایت ریخته و تازه نشد هم چادر می زنید وسط روستا یا اگر زیادی سرد بود که الان نیست چادر می زنید وسط امامزاده و مسجد طوری روستا حالشو می برید. پول بیخود به اینها ندید اینها اغلب شون دکون وا کردند و کیسه دوختن برا جیب شما

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

همین الان از روستای مصر خبر رسید گویا هیات عزاداری جندق در مصر حضور دارند و مراسم عزاداری حسینی همینک در خیابان اصلی روستای مصر با شکوه هر چه تمام در حال برگزاری می باشد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.