صدر گشت انجمن ها تالار گفتگو تخصصی آفرود تجهیزات و لوازم آفرود تاپیک جامع یخچال های خودرویی و مسافرتی

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع یخچال های خودرویی و مسافرتی


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک جامع یخچال های خودرویی و مسافرتی در مورد انواع یخچال هایی که می تواند در مسافرت راهگشای شما باشد صحبت می کنیم. نداشتن یخچال خودرویی به مراتب از داشتن یخچال خودروی بد بهتر است و از این رو در خرید یخچال خودرویی نیز هرگز عجله نکرده و بیکدار به آب نزنید.

  قبل از خرید حتما تحقیق کنید که در این زمینه نیز فروشنده ها اغلب همه ی حقایق را به شما نمی گویند و فقط به دنبال فروش به شما هستند. برخی از این نمونه ها هستند که سیستم کمپرسور و گاز ندارند و اصلا خنک کننده هستند تا یخچال و هرگز نمی توانید انتظار خنک کردن از این یخچال ها را داشته باشید ولی برخی دیگر از این ها از سیستم گاز و کمپرسور بهره می برند و در هر شرایطی تامین دمای زیر 20 را برای شما در فهرست وظایف خواهند داشت.

  فروشنده ها غالبا این مهم را به خریدار نمی گویند و خریدار نگون بخت نیز به این امید که این نمونه ای که می خرد واقعا یخچال است و می تواند آب را به دمای انجماد برساند خریده و پس از اولین استفاده و دیدن کارکردی که دستگاه دارد پشیمان شده و دست به دامن سایت های اینترنتی می شود که یخچالی که خریده است را بفروشد.

  گشتی در اینترت بزنید خواهید دید چند صد نفر از این نمونه ها خریده و سپس از کارکرد راضی نیستند و به هر قیمتی که باشد حاضر هستند فروخته و از سر خود باز کنند و اغلب نیز به دنبال مشتری ساده ای می گردند که بدون تحقیق اقدام به خرید می کند و هنوز نمی داند که این نمونه از یخچال ها در اصل کلمن هایی هستند که در ازای مصرف انبوهی از برق چند درجه دمای درون یخچال را کاهش می دهند.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.