صدر گشت انجمن ها تالار گفتگو تخصصی آفرود تجهیزات و لوازم آفرود تاپیک جامع کمپرسور باد در آفرود

این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 9 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع کمپرسور باد در آفرود

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع کمپرسور باد در آفرود در مورد یکی از مهم ترین و با ارزش ترین و کاربردی ترین وسایل مورد نیاز شما در سفرهای آفرود صحبت می کنیم. کمپرسور باد در آفرود شاید یکی از ملزومات سفر باشد که البته رانندگان آفرود به دلیل اینکه کمپرسور باد در معرض دید نبوده و به چشم نمی زند به ندرت از خرید آن استقبال می کنند. شما برای ورود به کویر باید باد لاستیک را کم کنید و البته پس از خروج از کویر باید دوباره لاستیک ها را پر باد کنید و اینها دلایل خاص خود را دارند. در بر خی موارد که در گل و برف گیر می کنید نیز برای خروج از وضعیت دشواری که در آن گرفتار هستید باید باد لاستیک ها را کم کرده و پس از خلاصی از وضعیت، آنها را دوباره به حالت اول بازگردانید.
    درست به همین دلیل داشتن کمپرسور باد خوب که با فندکی خودرو و با برق خودرو نیز کار می کنند برای کسی که آفرود می رود از اوجب واجبات است. خرید نمونه هایی که واقعا کار می کنند و دکور نبوده و تله ی پول نیستند و همچنین نصب این کمپرسور ها در خودرو به نحوی که جایگیر نبوده و به راحتی نیز در مواقع لزوم بتوان از آنها استفاده کرد نیاز به خلاقیت هایی دارد و در این تاپیک در صورتی که مشتاق بودید در مورد هر یک صحبت خواهیم کرد. همانگونه که می دانید برای رفتن به آفرود باید انبوهی وسیله با خود داشته باشید و در صورتی که مدیریت جا ساز و جا یابی و نصب وسایل بر روی خودرو را به درستی بلد نبوده و خلاقیت کافی در این زمینه نداشته باشید خودروی شما تبدیل به ماشین بارکش وسایل آفرود خواهد شد و البته زمانی هم که قرار است از هر یک از وسایل و تجهیزات آفرود استفاده کنید ممکن است ساعت درگیر بیرون کشیدن و استفاده و جا ساز کردن دوباره ی آن شوید و ما در صدرگشت در این زمینه نیز شما را یاری خواهیم کرد که در کسری از دقیقه بتوانید از وسایل خود استفاده و سپس در خودروی خود دوباره جاسازی کنید و این نیز از جمله خلاقیت هایی است که هرگز در این زمینه نیز بی نیاز از تجریبات هم نیستیم و نخواهیم بود

• مظاهر
    مظاهر

درود بر شما. واقعا وسلیه کاربردی در سفر هست. همه مدلش هم هست از ضعیف تا قوی

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

من خودم اعتقاد دارم این وسیله باید باشه و البته خودم تو ماشین جاساز کرده و فیکس نموده ام و نیازی نیست هر بار می خواهی استفاده کنی تو ماشین بگردی بعد عملیاتی اش کنی و بعدش هم ببندی بذاری سر جاش. مستقیم وصله به باتری و یه کلید رومی زنی شلنگ رو می کشی چرخ ها رو باد می کنی و کلید رو می زنی خاموش می شه و شلنگ هم از این فنری هاست ول می کنی جمع می شه و راه می افتی می ری. کمپرسور باد اینجوری باید تو ماشین نصب شه وگرنه بری از صندوق عقب از کیف در بیاری و بزنی به برق و اینها دردسره! در ضمن اینو هم بگم کمپرسور باد از نوع به درد نخورش هست که دوچرخه هم باد نمی زنه تا نوع خیلی قوی که می تونه تا 80 رو هم باد بزنه و البته قیمت هاش هم متغییر هست. من اینی که دارم رو اون زمان 130 خریدم که اون موقع کمپرسور باد دونه ای 27 تومن هم تو بازار بود. الان فکر کنم سیصد و خرده ای شاید بشه پیداش کرد و خداییش این همه سال برام کار کرده بدون اینکه جایی آخ بگه

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.