این جستار شامل 5 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  f_k در 7 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع چادر مسافرتی

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع چادر مسافرتی در مورد چادرهای مسافرتی و در مورد این عصای دست که در سفر بسیار ضروری به نظر می رسد صحبت خواهیم کرد. چادرهای قدیمی که با یک حرکت ساده باز می شوند و البته بسته بودن شان دردسرهای زیادی دارد و چادرهای عصایی که باز و بسته کردن شان کمی وقت گیر می باشد و البته بسیار جای کمی می گیرند و البته چادرهای به روز که همانند عصایی ها جای زیادی نمی گیرند و البته باز و بسته کردن شان نیز راحت می باشد.

چادرهای عصایی تکنولوژی خوبی بودند و زمانی که من خریدم باورم نمی شد این چادر بتواند ده سال برای من کار کند و البته کرد. این روزها نمونه های جدیدی از این چادرها عرضه شده است که دیگر نیازی به وارد کردن عصاها به شیارهای این چادر ندارید و از این نظر باز و بسته کردن شان بسیار بسیار ساده تر می باشد.

دوستانی که به تازگی چادر خریده اند تصاویر چادرهای خود را برای اطلاع دوستان به اشتراک بگذراند و البته قیمت نیز فراموش نشود تا دست دوستان در انتخاب باز باشد. چادر خود من نیز قدیمی شده است و باز و بسته کردنش کمی اذیت می کند و نمونه های جدیدتر مسلما بهتر و ساده تر هستند و در صدد تجدید چادر هستم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

مرکز عمده ی خرید چادر مسافرتی میدان سپاه و البته خیابان امیر کبیر می باشد و در منطقه شوش و در خیابان راه آهن از سر چیت سازی به سمت شوش نیز چادر دوزی و چادر فروشی های زیادی هستند و البته در منیریه نیز می توان چادرهای کوهنوردی و مسافرتی کوچک خرید. من به شخصه اعتقاد زیادی به خرید از ایران ندارم چون اولا کیفیت ها پایین می باشد و در ثانی قیمت شدیدا بالاست و از همه مهم تر خدمات پس از فروش اسف بار می باشد به نحوی که اگر به هر دلیلی چادر خراب شد و یا حتی معیوب بود پس دادن اش کار حضرت فیل می باشد و غالبا باید کار به دادگاه و … بکشد تا فروشنده قانع گردد چیزی که فروخته است معیوب بوده و کیفیت لازم را نداشته است ولی با این وجود در صورتی که در داخل ایران نیز جایی برای خرید چادر باشد همین محل هایی است که ذکر شد و البته این روزها فروش اینترنتی و فروش چادر و دیگر اقلام کمپینگ در اینترنت نیز معمول می باشد و صرف تظر از قیمت های بالا که درج می شود می توان اقلام خوبی در اینترنت یافت به شرطی که اولا محصولی که برای شما ارسال می شود دقیقا همان چیزی است که برای فروش عرضه شده است و در ثانی کیفیت نیز دقیقا همانی باشد که ادعا شده و قول داده شده است.

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

ما ی چادر مسافرتی از این جدید ها چند سال پیش خریدیم یعنی ۱۱ سال پیش که حیف پول اولا اینکه شب از سرما تقریبا یخ کردیم‌دوم‌اینکه زمانی که گرممون شد از تمام جای این چادر اب میومد در کل خاطره جالبی از چادر مسافرتی جدید ندارم
    نمونه اول که عصاییه داییم دلشت و خیلی راضی بود

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

نکته دیگه‌در مورد چادر های جدید اینکه ی باد بیاد چادر با ادم های داخلش پرواز میکنن

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

نه خب میخ دارن می کوبی به زمین و می بندی اش. البته باد بیاد اگه باد باشه هر چادری رو می کنه می بره. اولویت در حال حاضر حجم و وزن چادر هم هست ها

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

نه مال ما میخ نداشت بازش میکردی وسایل میچیدی داخلش
    اون که شما فرمودید ی نوع دیگه چادره
    اینی که میگم خیلی سبکه چیزی برای ثابت نگه داشتنش نمیخواست

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.