این جستار شامل 2 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 7 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع پوتین کوهنوردی

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

من به شخصه عاشق پوتین کوهنوردی هستم و حتی در تابستان ها و در ترددهای شهری با لباس اسپورت نیز همواره پوتین کوهنرودی به پا دارم. در تاپیک جامع پوتین کوهنوردی در مورد انتخاب و خرید و البته نگهداری از پوتین کوهنوردی صحبت می کنیم. پوتین کوهنوردی خصوصا در ایران که محدودیت هایی در واردات اجناس خارجی با کیفیت وجود دارد قیمت بالایی دارند و البته نمونه های ایرانی نیز تولید شده و در دسترس هستند که از نظر کیفیت تا حدودی قابل قیاس با نمونه های خارجی هستند ولی خصوصا در چند ماه اول که این پوتین ها را پا می کنید تا پوتین جا باز کرده و با پای شما فیت شود کمی شما را اذیت خواهد کرد و از این رو من که تجربه ی استفاده از پوتین های ایرانی و خارجی را داشته ام توصیه به خرید نمونه های خارجی می کنم.

در تاپیک جامع پوتین کوهنوردی در مورد خرید پوتین و البته در مورد نگهداری و استفاده از پوتین های کوهنوردی تجربیات خود را به اشتراک بگذارید. نمونه هایی از پوتیئن های کوهنوردی هستند که اختصاصا برای کوه ساخته شده اند و البته استفاده از این پوتین ها در سطح شهر برای ترددهای روزانه کمی دشوار می باشد ولی نمونه های ملایم تری نیز در بازار موجود هستند که در ترددهای روزانه نیز می توان استفاده کرد و من عمدتا در تمم طول سال به جز مواقعی که لباس رسمی به تن دارم از این نوع از پوتین ها به پا دارم.

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

یعنی نمونه خارجی پا رو زخم یا اذیت نمیکنه؟

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

نه من سابقه ی نمونه ایرانی و خارجی رو دارم نمونه خارجی از همون ابتداش خوب بود ولی ایرانی اش تا جا باز کنه تا قالب پام شه خیلی اذیت کرد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.