این جستار شامل 4 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع پروژکتور در آفرود

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع پروژکتور در آفرود در مورد اهمیت و لزوم پروژکتور در آفرود و البته روش صحیح نصب و محل دقیق نصب و سیم کشی اصولی صحبت خواهیم کرد. پروژکتورهای قدیمی هالوژنی بسیار خوب و عالی هستند و البته معایبی نیز دارند و نمونه های جدید که به وال واشر و یا اسامی دیگر نظیر لایت بار معروف بوده و از اس ام دی ها و … بهره می برند نیز فواید و معایب خاص خود را دارند. در این تاپیک تجربیات خود در مورد پروژکتور در آفرود را با همدیگر به اشتراک می گذاریم.

من خودم برای اهدافی که دارم از پروژکتورهای هالوژنی نسل قدیم در تعداد زیاد و در قدرت های بسیار بالا بر روی خودروی خود استفاده می کنم و البته دینام های فابریک خودروها و باطری های فابریک خودروها عمدتا پاسخگوی این میزان مصرف برق نیستند و ناگفته پیداست باید دینام و باتری را تقویت کرد و نمونه های قوی تر را به کار گرفت و یا اینکه از دو عدد دینام و دو عدد باتری استفاده کرد که در صورت نیاز در مورد هر یک از این راهکارها در این تاپیک صحبت خواهیم کرد.

سیم کشی پروژکتورهای سقفی از اهمیت خاصی برخوردار است و در صورتی که سیم کشی اصول صورت نگرفته باشد خطر آتش سوزی شما را تهدید خواهد کرد. بستن پروژکتور بر روی سقف ریزه کاری های زیادی دارد که در صورتی که به درستی بلد نیستید تا پیش از مرور همه ی این ریزه کاری ها ابدا وارد این مقوله نشوید که خسارت به بار می آورید.

• شيرازي
    شيرازي

درود خيلي مطالب جالبيه

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

یافتن بهترین نوع پروژکتور و یافتن نوع چینش صحیح همه و همه تجربه لازم داره و تجربه هم هزینه به دنبال داره. ولی وقتی کسی این کارها رو کرده می شه ازش کمک گرفت تا ادم مسیرهایی که خطا و پر هزینه هستند رو نره و یه راست بره سر وقت چیزهایی که واقعا لازم داره و بخره. سیم کشی پروژکتورها هم واقعا کار تخصصی و فنی هست. اگه بیرون کسی برات انجام بده که دلش نمی سوزه و سمبل می کنه خودت هم انجام بدی بلد نباشی که می زنی ماشین رو به اتیش می کشی و باید بلد باشی چطور سیم کشی کنی.

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

پروژکتورها رو بر روی سقف خودرو اگه خیلی جلوتر نصب کنی انعکاس اش رو شیشه جلو سبب می شه وقتی روشن هستند دیدت رو کور کنند و اگه خیلی عقب نصب کنی خود سقف جلو نورشون سایه می اندازه و محل نصب پروژکتور رو سقف هم باید درست انتخاب بشه. پس قبل از فیکس کردن پایه پروژکتور بر روی سقف باید مکان یابی صحبح بکنید و بعد اقدام به سفت و فیکس کردن پایه پروژکتور بر سقف کنید.

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

با توجه به اینکه پروژکتورهای سقفی عمدتا برق زیادی مصرف می کنند در صورتی که مستقیما با کلید به باتری وصل شوند در حین قطع و وصل ممکن است کلید را ذوب کرده و ایجاد اتش سوزی کنند پس برای سیم کشی پروژکتور خصوصا پروژکتورهای هالوژنی قدیمی حتما باید از سیستم رله استفاده کنید. در سیم کشی پروژکتورها نیز باید از سیم در قطرهای مناسب بهره بگیرید وگرنه سیم ها پس از مدتی روشن ماندن پروژکتورها ذوب شده و تولید اتش سوزی خواهند کرد پس سیم کشی پروژکتور از اهمیت و حساسیت زیادی برخوردار است مراقب باشید

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.