این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع وینچ های الکتریکی


  • صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

    در تاپیک جامع وینچ های الکتریکی در مورد این گروه از وینچ ها صحبت می کنیم. اغلب نمونه های موجود در بازار ایران چینی هستند و زیاد به درد بخور نیستند و البته استوک های وارن آمریکا و … نیز گاهی در بساط استوک فروشی ها نیز یافت می شود. این دسته از وینچ ها نیز کاربرد زیادی دارند و البته به جرات می توان گفت در نود درصد موارد که افراد با صرف هزینه های زیاد این وینچ ها را بر خودروی خود بسته اند کاربردی برایشان ندارد و توصیه می کنم تنها در صورتی که واقعا نیاز به داشتن وینچ دارید اقدام به خرید و نصب آن کنید چون اولا بسیار هزینه بر می باشد در ثانی خودرو را تا حدودی سنگین کرده و مصرف سوخت را افزایش می دهد.
    قبل از نصب وینچ دقت داشته باشید که باید باتری خودروی شما شدت جریان کافی داشته و دینام شما نیز توان پر کردن ابن باتری را داشته باشد. با باتری 55 آمپر وقتی وینچ پر قدرت نصب کنید اولا وینچ قدرت کافی برای زور زدن نخواهد داشت در ثانی کمترین کاری از وینچ که بکشید باتری شما مرخص خواهد شد پس اولین کار قبل از نصب وینچ تعویض دینام با دینام پر قدرت و تعویض باتری فابریک خودرو با باتری دست کم 90 آمپر و سپس نصب وینچ در قدرت مناسب می باشد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.