این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع واکی تاکی در آفرود


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک جامع واکی تاکی در آفرود در مورد واکی تاکی و اهمیت و ارزش این وسیله ارتباطی در سفرهای آفرود و خصوصا کویر نوردی و کوه نوردی صحبت خواهیم کرد. شاید به نوعی بتوان واکی تاکی را مستقیما بسته به جان اکیپ دانست در شرایطی که موبایل در محل آنتن نمی دهد و البته محیط نیز ناشناخته است.

  در ایران قوانین سخت گیرانه ای برای استفاده از بی سیم و واکی تاکی وجود دارد و بنابراین در استفاده از واکی تاکی در آفرود باید به گونه ای رفتار کنید که نه سیخ بسوزد و نه کباب. البته در شرایطی که مشاهده کنند شما از این وسایل صرفا برای آفرود و کویر و کوهنوردی استفاده می کنند بسیار بعید است پاپیچ شما شده و برای شما داستان بتراشند ولی در کل استفاده از واکی تاکی های پر قدرت در ایران ممنوع است و شما هم در شهرها و در نزدیکی های شهرها نباید از این وسایل استفاده کنید که ممکن است به دردسر بیفتید.
  در صورتی که مشتاق باشید در این تاپیک در مورد انواع مختلف واکی تاکی ها که مجاز تر و یا نزدیک به مجاز بوده و با این وجود قدرت و کارایی خوبی دارند نیز صحبت خواهیم کرد. اغلب واکی تاکی های موجود در بازار ایران قلابی بوده و از کیفیت و کارایی و قدرت لازم برخوردار نیستند و عملا اتلاف پول و البته سرگیجه گرفتن و دچار دردسر شدن در آفرود را برای شما به دنبال خواهد داشت.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.