این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 11 ماه، 4 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع هدلایت

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

تاپیک جامع هدلایت در مورد خرید هدلایت مناسب برای بیابان گردی صحبت می کنیم. همه ی هدلایت های قبل از این هدلایتی که خریده ام سوء تفاهم بود. هدلایت خوب از اساسی ترین ملزومات سفر به کویر و سفرهای آفرود می باشد و البته در صورتی که آفرود برو نیستید نیز وسیله ی خوبی است.

انواع مختلف هدلایت در بازار موجود است ولی یک نمونه را خریدم که باتری لیتیوم داشت و البته اس ام دی بسیار بسیار قدرتمندی نیز در این هدلایت به کار گرفته شده بود و البته قیمت نسبتا بالایی نیز داشت و حدود هفتاد هزار تومن برای من آب خورد ولی وقتی روشن می کنی تا چند صد متر را به وضوح می توانید در تاریکی شب ببینید.

شارژر مخصوص به خود را دارد که با برق دویست و بیست ولت شارژ می شود و البته به دلیل اینکه باتری لیتیومی دارد هم طول عمر خوبی دارد و هم اینکه دیر شارژ تمام می کند و هم اینکه نور بسیار بسیار قوی و خیره کننده ای دارد. من قبل از این نمونه هدلایت های مختلفی خریده بودم ولی همگی سوء تفاهم بودند و این نمونه هدلایت واقعا حرفه ای است.

وزن چندانی نیز ندارد و بر روی سر بسیار خوب می نشیند و البته کلید دو حالته دارد و می توانید با نور متوسط و یا با نور شدید به کار بگیرید و البته طول عمر باتری در نور متوسط بیشتر خواهد بود. شاید سالی یک بار شارژ نیز پاسخگوی نیاز من که در حد متوسط از این هدلایت استفاده می کنم کفایت می کند.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.