این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 7 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع خرید کیسه خواب

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع خرید کیسه خواب در مورد کیسه خواب، این ضروری ترین وسیله برای سفرهای آفرود و البته طبیعت گردی و کوهنوردی صحبت خواهیم کرد. کیسه خواب های قدیمی ارتشی در بازار هستند که به صورت دست دو به فروش می رسند و حقیقتا برای سرمای زیر 20 درجه نیز بسیار ایده ال می باشنذ ولی برای حمل این کیسه خواب ها همیشه باید وانت کرایه کنید و طبیعی است که استفاده از این کیسه خواب ها محدودیت های زیادی به دنبال خواهد داشت.

کیسه خواب باید سبک و قابل حمل باشد و وقتی جمع می شود زیاد جا گیر نباشد وگرنه کارایی چندانی خصوصا در سفرهای طبیعت گردی و کوهنوردی نخواهد داشت. بر روی کیسه خواب ها عموما دمایی که می تواند تاب بیاورد نوشته شده است. حجم کیسه خواب نیز مهم است.

من که ابعاد نسبتا وسیعی دارم در کیسه خواب هایی که گنجایش کافی نداشته باشند قاعدتا دچار مشکل خواهم شد. من سال ها قبل در ازای طلبی که از یکی از دوستان در منیریه داشتم کیسه خوابی که منفی 15 بر روی آن درج شده بود برداشتم و در سفر کویر شهداد و در شبی که واقعا به طرز هولناکی سرد بود و دوستان با لحاف و تشک و غیره می لرزیدند با این کیسه خواب در دمای استخوان شکن زیر 15 درجه ی کویر شهداد حقیقتا با این کیسه خواب شب خوبی داشتم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

این کیسه خوابی که من جای طلبم از منیریه ور داشتم حقیقتا یه نموره برا من کوچکه توش کمی اذیت می شم البته از سر ناچاری در سرما می شه باهاش سر کرد. وقتی کیسه خواب می خرید به این مساله دقت داشته باشید. کیسه خواب خوب قیمت اش بالاست به این کیسه خواب طوری ها که فقط دکور هستند کنار خیابون دونه ای 20 تومن می گن و دونه ای 6000 تومن هم می فروشن ابدا اعتماد نکنید که بیخوده

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

قیمت این کیسه خواب که برای دمای زیر ۱۵ درجه مناسبه چند هست ؟
    و کجای منیریه میشه کیسه خواب مناسب خرید؟

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

کوهنوردی فروشی ها قیمت ها بسته به کیفیت کار متغییره. من جای طلبم ورداشتم خیلی سال قبل هم ورداشتم این هم رو باربند سقف دار ماشینم هست جایی کمپ اینها برم ور می دارم جوابگوی نیاز من هست و فکر نمی کنم الان همینو زیر نیم میلیون بدن. کاور داره روش برای خوابیدن در مناطق خاکی و الوده و البته زیر انداز داره که روش بخوابی. در کل من ازش راضیم و در دمای زیر ده درجه صفر هم ازش استفاده کردم تو کویر شهداد که شب هاش تو زمستون خیلی خیلی سرد هست و راضیم

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.