این جستار شامل 3 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  f_k در 10 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع خرید عینک آفتابی

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع خرید عینک آفتابی تجربیات خود در زمینه ی عینک های آفتابی برای استفاده در شرایط مختلف را با هم به اشتراک خواهیم گذاشت. بازار ایران و حتی دیگر کشورهای درجه دو و سه جهان مملو از عینک های قلابی است و قلابی زنی در این شاخته بیداد می کند.

نداشتن عینک آفتابی به مراتب بهتر از خریدن و داشتن و به چشن زدن عینک آفتابی فیک می باشد و از این رو در صورتی که تصمیم به خرید عینک دارد در مورد اصل بودن وسواس شدیدی به خرج دهید چرا که مستقیما به سلامت چشمان شما ربط پیدا می کند. یک عینک آفتابی خوب الزاما گران ترین عینک موجود در مغازه نیست و در خرید عینک باید فاکتورهای متعددی را در نظر بگیرید.

از شکل فریم عینک تا نشستن عینک به صورت و صد حساسیت بودن و راحت بودن قسمت هایی از عینک که با بدن تماس دارد و البته وزن عینک که هر چه سبک تر باشد بهتر است و البته شیشه های خود عینک نیز باید ویژگی های خاص خود را داشته باشند تا اولا از نفوذ اشعه های مضر بر چشم جلوگیری کرده و تصویری شفاف و مطبوع و دل نشین از پیرامون که در نور خیره کننده ی آفتاب و یا سفیدی خیره کننده برف به آن می نگرید به شما ارائه دهد

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

من چون شماره عینک دارم عینک افتابی هام همه شماره دار هستن فقط من میتونم فروم خوب بگیرم وگرنه شیشه هاش چون شماره دار هستن چیزی جالبی نیست
    رفته بودم عینک بگیرم عینکی بود ۱۲۰۰ قیمتش بود فروشنده گفت این عبنک مناسب شما نیست چون مجبورم شیشه فابریک این عبنک که قیمتش هم بالاست در بیارم و ی شیشه شماره دار تقریبا معمولی بزارم و این به ضرر شماست

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

من عینکم نزدیک بین هست یعنی برای مطالعه اینها می زنم و چشمام شدیدا به نور حساس هست یه نمه نور بخوره کامل بسته می شه از این رو باید همیشه عینک افتابی به چشمم باشه

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

من هم‌عینکم نزدیک بینه یعنی دور رو خوب نمیببنم چشمانم در مقابل افتاب اشک میاد ولی خوب مشگل عینک افتابی شماره دار رو دارم‌ عبنک افتابیم شماره خورده یکی ۲.۵ یکی ۳ ولی در مقابل افتاب احساس میکنم جوابگو نیست قبلی که شماره دار نبود خیلی بهتر بود

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.