این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع جک های لیفت


  • صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

    در تاپیک جامع جک های لیفت اختصاصا در مورد جک های هایلیفت صحبت می کنیم. جک های هایلیفت در انواع مختلف و در اندازه و تناژهای مختلف در بازار وجود دارد و البته نمونه های چینی این جک ها نداشتن اش بسیار بهتر از خریدن و داشتن اش می باشد. در این تاپیک شما را در خرید جک هایلیفت و در تعمیر و نگهداری و در استفاده از جک های های لیفت راهنمایی خواهیم کرد و البته از تجربیات دوستانی که در این زمینه صاحب تجربه هستند بهره خواهیم برد. جک های هایلفیت کاربردهای متنوعی ار آفرود دارند که بالا بردن ماشین از ساده ترین و ابتدایی ترین این کاربردها ست.

    در خرید این نوع از جک ها دقت کنید اغلب نمونه های موجود در بازار ایران حقیقتا فقط قیافه دارند و ابدا مرد روزهای سخت نیستند و در صورتی که تحت فشار قرار گیرند کج شده و یا خواهند شکست. فروشندگان لوازم آفرود نیز عمدتا تمایل شدید دارند اجناس بی کیفیت را به چندین ده برابر قیمت به عاشقان آفرود قالب کنند و از این رو در خرید لوازم آفرود در داخل ششدانگ حواس خود را باید جمع کنید و به این مهم نیز همواره توجه داشته باشید که اولین نداشتن یک جک های لیفت بسیار بهتر و سنگین تر و مقرون به صرفه تر از داشتن یک نمونه بی کیفیت می باشد در ثانی هرگز نباید بابت اجناس بی کیفیت و آشغال پول ولو پول های اندک بدهید و این در حالی است که جنس های بی کیفیت و آشغال در این زمینه در ایران گاه به چندین ده برابر قیمت عرضه شده و از سر بی اطلاعی بسیاری از آفرود بازان فروخته نیز می شود.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.