این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 6 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)

تاپیک جامع جک های لیفت


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  در تاپیک جامع جک های لیفت اختصاصا در مورد جک های هایلیفت صحبت می کنیم. جک های هایلیفت در انواع مختلف و در اندازه و تناژهای مختلف در بازار وجود دارد و البته نمونه های چینی این جک ها نداشتن اش بسیار بهتر از خریدن و داشتن اش می باشد. در این تاپیک شما را در خرید جک هایلیفت و در تعمیر و نگهداری و در استفاده از جک های های لیفت راهنمایی خواهیم کرد و البته از تجربیات دوستانی که در این زمینه صاحب تجربه هستند بهره خواهیم برد. جک های هایلفیت کاربردهای متنوعی ار آفرود دارند که بالا بردن ماشین از ساده ترین و ابتدایی ترین این کاربردها ست.

  در خرید این نوع از جک ها دقت کنید اغلب نمونه های موجود در بازار ایران حقیقتا فقط قیافه دارند و ابدا مرد روزهای سخت نیستند و در صورتی که تحت فشار قرار گیرند کج شده و یا خواهند شکست. فروشندگان لوازم آفرود نیز عمدتا تمایل شدید دارند اجناس بی کیفیت را به چندین ده برابر قیمت به عاشقان آفرود قالب کنند و از این رو در خرید لوازم آفرود در داخل ششدانگ حواس خود را باید جمع کنید و به این مهم نیز همواره توجه داشته باشید که اولین نداشتن یک جک های لیفت بسیار بهتر و سنگین تر و مقرون به صرفه تر از داشتن یک نمونه بی کیفیت می باشد در ثانی هرگز نباید بابت اجناس بی کیفیت و آشغال پول ولو پول های اندک بدهید و این در حالی است که جنس های بی کیفیت و آشغال در این زمینه در ایران گاه به چندین ده برابر قیمت عرضه شده و از سر بی اطلاعی بسیاری از آفرود بازان فروخته نیز می شود.

  پاسخ
در حال نمایش 1 نوشته (از کل 1)
پاسخ به : تاپیک جامع جک های لیفت
اطلاعات شما:
هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی از مدیریت می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی و برخورد قضایی را به دنبال خواهد داشت.