این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 9 ماه، 2 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع باربند

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع باربند در مورد انتخاب و حتی طراحی و ساخت باربند صحبت می کنیم. باربند از ملزومات آفرود می باشد و وقتی ماشین برای آفرود تجهیز می کنید باید و باید باربند خوب نیز داشته باشید. باربندهای موجود در بازار شاید شیک باشند ولی اولا گاه چندین میلیون قیمت دارند که قیمت بسیار بیخودی است در ثانی ابدا استحکام لازم را ندارند و از این رو کسی که خودرو برای آفرود تجهیز می کند اگر خود اقدام به طراحی و ساخت بار بند کند بسی عاقلانه تر خواهد بود. لوله در قطر مناسب از بازار آهن تهیه کردم و نقشه رو هم کشیدم و دادم لوله ها رو بریدن و خم کردن و جوش دادن و دادم همونجا هم رنگ کوره ای بهش زدند و نصب کردم رو ماشین سر جمع کلا زیر 120 هزار تومن در اومد در حالی که مشابه همون رو می خواستم بخرم باید یک میلیون و نیم پول می دادم که یک دهم استحکام این رو هم نداشت.
    البته این هم بگم هم تو همون بازار اهن هم خیلی ها گفتن سفارش اش رو می گیریم برات می سازیم هشتصد تومن در میاد گفتم مگه خودم چلاقم خوب خودم کاراش رو می کنم با رنگ و همه چی اش در اومد 120 هزار تومن!!! تفاوت اش با باربندهای بازار هم از نظر قیمت تمام شده هم از نظر شیک بودن و هم از نظر دوام خیلی زیاده ها. الان با ماشین هر بار تو خیابون باشم تردید نداشته باشید ده باری ازم می پرسن اقا ببخشید بار بند رو از کجا خریدید؟

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.