صدر گشت انجمن ها تالار گفتگو تخصصی آفرود تجهیزات و لوازم آفرود تاپیک جامع اینورتر های ۲۲۰ ولت

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع اینورتر های ۲۲۰ ولت

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع اینورتر های ۲۲۰ ولت در مورد این وسیله ها که به جرات می توان گفت نود درصد نمونه های موجود در بازار ایران بی خاصیت بوده و بسیار بسیار کمتر از آن چیزی که تصور کنید کار خواهند کرد صحبت می کنیم. این دستگاه ها که برق 12 ولت خودرو را تبدیل به برق 220 ولت می کنند در توان ها و کیفیت ای مختلف در بازار موجود می باشد و خون به من به شخصه شاید تا به امروز بالای ده مورد از اینها را تست زده و همه نیز در وسط راه دست ما را در حنا گذاشته و از کار افتاده اند. نمونه های بی کیفیت چینی را نخرید که نداشتن این وسیله بهتر از داشتن نمونه های بی کیفیت می باشد.

شاید کمی دستکاری در ساختار این وسیله ها بتواند به افزایش عمر آن کمک کند. اصلی ترین دلیل سوختن این دستگاه ها بالا رفتن دمای آنهاست و من این نمونه که سال هاست این اواخر از آن استفاده می کنم را به این نحو بهینه سازی کرده ام که به جای فن معمولی ه داشت فن صنعتی بسیار قوی بسته و فن را یکسره کرده ام.

پیشتر زمانی که دمای دستگاه بالا می رفت این فن به کار افتاد تا دستگاه را خنک کند و البته این مکانیسم جواب کار را نمی داد و از وقتی فن را یکسره کرده از زمانی که شما از دستگاه کار می کشید حتی اگر دستگاه خنک باشد نیز فن به کار می افتد و دستگاه همیشه خنک باقی می ماند و یک سری کارهای احتیاطی دیگر که اگر لازم شد اطلاع دهید تا شرح دهم.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.