صدر گشت انجمن ها تالار گفتگو تخصصی آفرود تجهیزات و لوازم آفرود تاپیک جامع انتخاب و خرید لاستیک

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

تاپیک جامع انتخاب و خرید لاستیک

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع انتخاب و خرید لاستیک در مورد انتخاب لاستیک مناسب برای خودرو و برای اهدافی که داریم خواهیم پرداخت. هر لاستیکی برای هر خودرو و برای هر منظوری مناسب نیست به طور مثال لاستیک گل نوردی برای حرکت در کویر و آسفالت مناسب نیست و برعکس.

لاستیک خوب در بازار ایران نیز به سختی قابل دسترسی است. به طور مثال من یک لاستیک یوکوهاما ترکاندم و دیگر یوکاهاما در بازار نیافتم و محبور شدم یک جفت کوپر بخرم که گفته می شود ساخت آمریکاست ولی بعید به نظر می رسد ساخت آمریکا باشد و حال که نیاز به خرید یک جفت کوپر دیگر دارم کوپر در بازار نایاب شده است.

دوستانی که در مورد لاستیک و در مورد خرید و انتخاب لاستیک برای اهداف و خودروهای مختلف صاحب تجربه هستند لطفا تجریبات خود را در این تاپیک با دیگر کاربران به اشتراک بگذارند. لاستیک مبحث حساسی است و البته لاستیک تاریخ گذشته در بازار ایران به وفور یافت می شود که بر روی آن تاریخ دستکوب کرده اند.

در همان خیابان ملت در مغازه های فروش لوازم آپاراتی به وضوح می توانید دستگاه های شماره زن بر روی لاستیک را که در ویترین چیده و برای فروش عرضه کرده اند را ببینید و در این وضعیت که به راحتی می توانند هر شماره ای که دوست داشتند بر روی لاستیم بنویسند و حک کنند نمی توان به بازار لاستیک نیز اعتماد کرد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.