صدر گشت انجمن ها سفر به جنوب شرق آسیا سفر به تایلند با کدام ایرلاین به تایلند سفر کنیم

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

با کدام ایرلاین به تایلند سفر کنیم


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  این سوال نیز از اساسی ترین سوال هایی است که ذهن مسافران تایلند را به خود مشغول کرده است با کدام ایرلاین به تایلند سفر کنیم. چندی است که شرکت تایلندی نز پرواز مستقیم بین بانکوک و تهران راه اندازی کرده است و قبل از آن پرواز مستقیم ایران ایر و ماهان در فهرست گزینه های پرواز مستقیم بود که البته ایران ایر پروازهای خود را برداشته بود و فقط ماهان یکه تاز میدان بود.

  البته هستند کسانی که به دلیل آفرهایی که گاه شرکت های هواپیمایی دیگر نظیر قطر ایر و غیره می دهند و یا برای اینکه سفری لاکچری تر داشته باشند با دیگر خطور هوایی سفر می کنند که البته مستقیم نیست و توقفی کوتاه در کشور ثالث را تجربه می کنند. دوستانی که سفرهای متعدد به تایلند داشته اند لطفا در مورد تجارت خود در سفر با هر یک از ایرلاین ها صحبت کنید.

  در این تاپیک قصد داریم ایرلاین هایی که از ایران به مقصد بانکوک و تایلند مسافرگیری می کنند را از هر نظر با هم قیاس کرده و دست آخر بهترین گزینه برای هر کس را معرفی کنیم تا دوستان با ارزان ترین قیمت بتوانند بهترین و امن ترین و راحت ترین سفر به تایلند و برعکس را تجربه کنند.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.