این جستار شامل 1 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال پیش بروز شده است.

آتیشگاه کرج


 • شيرازي
  شيرازي

  آتيشگاه كرج از جاهاي تفريحي كرجه، بالاتر كه مي ريد دو شاخه ميشه يه شاخه مي ره سمت برغان، كوهستانيه و با ماشين مي رويد بالا و البته جا براي آفرود با مونور و ماشين دو دف هم تو آتيشگاه زياده، استاد قديم ها اونجا براي پرواز دادن عقاب طلايي شون مي رفتن البته سعادت نشد هيچ وقت ببينمشون

  روزای جمعه و پنجشنبه که غلغله است و روزهای عادی هم تا حدودی شلوغه. از جاهای دیدنی کرجه که می شه رفت و یه روز تا شب توش چرخید. البته اگه ماشین افرود داشته باشید می تونید کوه ها رو هم بالا پایین بکنید. قلیون خونه و قهوه خونه و سفره خونه های سنتی هم تو آتیشگاه کرج خیلی زیاده البته همه شون هم کیفیت شون خوب نیست.

  بین شون قهوه خونه های ناجور هم دیدم که پرسنل از دم شیره ای هستند و وضعیت تو قهوه خونه زیاد میزون و متعادل نیست و ادم می ره تو می بینه اینجا اصلا برای خونواده و ادم سالم زیاد جای خوبی نیست ولی بین شون قهوه خونه های خوب و سالم و مناسب خونواده هم هست که می تونید برید.

  اون بالا مثل اینکه مجتمع رفاهی به اسم عسل داره و البته کارتینگ و باشگاه سوارکاری و از این دست تفریحات هم هست.


 • صدرگشت
  سرپرست کل
  صدرگشت

  درود
  آره منطقه خوبیه البته چند سالیه نرفتم و امار گرفتم گفتن خیلی هم عوض شده. هم از نظر ساخت و ساز توسعه یافته هم شلوغ تر شده و البته دیگه اون بکر بودن و سنتی بودن رو نداره و خیلی هم از قرار معلوم شلوغ شده

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.