درباره ی صدرگشت

دانلود اپلیکیش اندروید صدرگشت

سخنی مهم با شما: نزدیک به سه سال شد که صدرگشت را راه اندازی کرده ایم و اهداف را نیز در ادامه خواهید خواند هر چند نیازی به توضیح هم نیست تا بدانید این سایت صرفا برای تبادل اطلاعات با شما بوده و دنبال کسب در آمد نیستیم. وضعیت دلار و یورو را نیز مشاهده می کنید. این سایت بر روی سرور اختصاصی قرار دارد این سرور سالانه هزینه ی قابل توجهی برای من دارد. در سال های گذشته به دلیل معقول بودن نرخ دلار این هزینه چندان زیاد به نظر نمی رسید ولی با تلاطم وضعیت ارز و گرانی بی سابقه ی دلار هزینه های نگهداری سایت حقیقتا مبلغ قابل توجهی است به نحوی که همین هفته ی قبل که موعد تمدید سالانه ی سرور اختصاصی بود مردد بودم که تمدید کرده و فعالیت سایت را ادامه دهم یا کلا ببندم.

نیاز به توضیح دارم که به دلیل روحیاتی که دارم کار ناقص و کم کیفیت را هرگز نمی پسندم و از این بستن سایت را به انتقال سایت بر روی سرورهای ارزان قیمت که عمدتا سبب کند شدن و حتی قطعی مکرر سایت می شود ترجیح می دهم و از این رو اعتقاد به همه یا هیچ دارم.

امروزه با شیوع استفاده از اینستا و تلگرام و این مسائل سایت ها در ایران کمرنگ شده اند ولی هرگز از این شبکه ها نمی توان انتظار امکانات و وقار و البته کارایی تخصصی سایت را داشت. یک سال دیگر نیز سایت را تمدید کردم. علیرغم بالا رفتن شدید هزینه های نگهداری سایت باز با جان و دل پرداخت کردم که شاید این سایت آن هم در شرایطی که از نظر اقتصادی و اخلاقی به جایی رسیده ایم که اکثریت قریب به اتفاق ما ایرانی ها مصداق این ضرب المثل قدیمی شده ایم که گربه محض رضای خدا موش نمی گیرد و دیگی که برای من نجوشد می خواهم سر سگ در آن بجوشد کمک مختصری به هم وطنان کرده و یادآور این مهم باشد که فعالیت فرهنگی بی چشمداشت در جهت افزایش کیفیت زندگی هنوز ممکن است.

و اما درخواست من از مخاطبین عزیز کمک مالی و نقدی به ادامه ی فعالیت سایت نیست و خواسته ای که از شما داریم این است که در ادامه ی مطالبی که برای شما تهیه کرده و منتشر می کنم نظرات و حتی انتقادهای خود را بازتاب دهید تا دست کم به این مساله پی ببرم که بالا بودن سایت برای هم وطنان مهم می باشد و مخاطب داریم که اگر به این باور نرسانید یقینا لزومی به ادامه ی راه نخواهم دید.

اینکه من به عنوان موسس و تنها نویسنده ی این سایت که حقیقتا برای بالا بودن سایت و برای اینکه سایت در بالاترین کیفیت در خدمت شما باشد هم از نظر مالی و هم از نظر زمان و کار از جان مایه گذاشته و کمترین کم کاری نمی کند به این مهم اهمیت زیادی می دهم که بدانم آیا این همه هزینه و زمان و کار شبانه روزی آنهم در شرایطی که همگی در وقت اضافه روزگار می گذاریم برای مخاطب من مفید واقع شده است و می شود یا نه؟

و این کمترین کاری است که شما در قبال سایت می توانید انجام دهید و همین مساله ی به ظاهر ساده مرا برای ادامه ی راه بسیار بیشتر از کمک های مالی شما که هرگز چنین درخواستی نکرده ام مصمم تر خواهد کرد و البته در صورتی که انتقادی به عملکرد سایت داشته باشید نیز با کمال احترام می شنوم.

 

صدرگشت در ستاد ساماندهی سایت های ایرانی به ثبت رسیده و با رعایت کامل قوانین جمهوری اسلامی ایران اداره می شود اختصاصاً در مورد گردشگری و معرفی جاذبه های توریستی ایران و جهان فعالیت می کند.درباره ی صدرگشت : تصاویر و مطالبی که در این سایت می بینید عموما توسط مدیر و موسس سایت از دیدنی های ایران و جهان برای شما گرفته و گرفته تنظیم است و در این سایت هرگز کپی و پیست مطالب از سایت های دیگر را شاهد نخواهید بود.

 

چرا سفر کنیم؟

به یک دلیل بسیار ساده: امروز فرصت سفر داریم ولی هیچ تضمینی نیست که فردا برای سفر کردن و دیدن دیدنی های جهان دیر نشده باشد! به عبارت ساده تر زندگی کوتاه است، یک سفر برو … و این حقیقتی است که اغلب ما از آن غافلیم.

 

چرا صدر گشت؟

ما در این سایت نه قصد فروش تور به شما داریم و نه قصد فروش بلیط هواپیما به شما داریم و نه اینکه عرضه کننده ی خدماتی از قبیل رزرواسیون هتل و امثالهم هستیم. در حقیقت ما در این سایت هیچگونه اهداف اقتصادی و منفعت طلبانه را دنبال نمی کنیم. پس بی آنکه دغدغه ای از این نظر که ما قصد فروش به شما داریم و مطالب نیز در جهت ترغیب شما به خرید تنظیم شده اند داشته باشید با خیال راحت از مطالب صدر گشت لذت ببرید.

همانگونه که اشاره شد مطالب صدر گشت عموما توسط مدیر و موسس سایت از دیدنی های ایران و جهان برای شما گزارش می شود و بر خلاف آنچه که عموما در اینترنت فارسی زبان شاهد هستیم هیچ گونه مطلب تکراری و کپی پیست شده در این سایت تخصصی گردشگری نخواهید دید.

 

هدف ما

هدف ما فقط و فقط ارائه مطالب با ذکر جزئیات دقیق از دیدنی های جهان و ترغیب شما به سفر و همچنین کمک به شماست برای اینکه بتوانید پیش از سفر اطلاعات کافی، با ذکر جزئیات در مورد مقاصدی که می توانید برای سفر انتخاب کنید را کسب کرده و بر اساس همین پیش آگاهی ها مقصد مناسب برای شرایط فعلی خود را انتخاب نموده، پیش از سفر، برنامه ریزی دقیق برای لحظه به لحظه ی سفر خود انجام داده و در حین سفر نیز از کمترین زمان خود و از کمترین هزینه ای که می کنید بیشترین لذت را از سفرهای خود برده و پس از اتمام سفر نیز حسرت هدر رفتن زمان و هزینه را بر دل نداشته باشید.

 

تبلیغات در صدرگشت

برای ادامه ی فعالیت سایت ابدا نیازی به کمک مالی و کسب در آمد از سایت نداریم و اگر تبلیغ می پذیریم نه برای کسب در آمد که صرفا برای معرفی مشاغل مرتبط با حوزه ی فعالیت سایت برای کاربران و برای آشنایی کاربران با ارائه دهندگان خدمات با کیفیت توریستی است و طبیعتا، فقط تبلیغات شرکت ها و کسانی پذیرفته می شوند که کیفیت خدماتی که به مشتری ارائه می دهند مطلوب به معنای واقعی کلمه و بدون کمترین ملاحظاتی در حد استانداردهای بین المللی باشد. در غیر این صورت از پذیرش تبلیغات معذور خواهیم بود.

 

با تشکر، موسس صدر گشت

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.