ad
ad

درباره نویسنده

صدرگشت

زندگی کوتاهه، یه سفر برو! ما در این سایت شما را ترغیب به سفر کرده و شما را برای برنامه ریزی یک سفر خوب و به یاد ماندنی و ارزان و ایمن یاری می کنیم. ما کمک می کنیم شما با کمترین هزینه، از کمترین وقتی که در سفر دارید بهترین استفاده را از سفر خود داشته باشید.

مطالب مشابه

8
دیدگاه بگذارید

avatar
5 نظرات
3 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
جدیدترین نظرات
داغ ترین نظرات
3 نظر دهندگان
صدرگشتزهرافغانی نویسنده ی تازه ترین نظر
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای داده شده
اطلاع رسانی به من
فغانی
مهمان
فغانی

بابا تایلند سویت می گیری هم والله این ایرانی ها ول ات نمی کنن. من پاتایا اتاق گرفته بودم تو یه هتل اپارتمان یه ایرانی بود اونجا اتاق داشتی روزی دو سه بار رو مخ من بود بیا برات تور داخلی برگزار کنم من زیر بار نمی رفتم. یه اکیپ تازه وارد رو گیر اورد مخ شون رو زد ازشون یه رقمی گرفت برای تور داخلی وقتی اینها دو سه روز موندن پاتایا قلق دستشون اومد فهمیدن چه کلاهی سرشون رفته تازه فهمیده بودن کار اصلی ایرانیان ساکن در تایلند نقره داع کردن تازه وارد هاست. هشدارهای به جایی می… مطالعه ی بیشتر »

فغانی
مهمان
فغانی

راستی شما چرا در تلگرام گروه نمی زنید دور همی بنشینیم صحبت کنیم. خوبه ها راحت تره. خیلی از مسائل برای مردم روشن می شه و مردم کمتر کلاه سرشون می ره

زهرا
مهمان
زهرا

ضمن تشکر
لطفا چند سایت بوکینگ انلاین هتل و سوییت معرفی کنید

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.