صدر گشت انجمن ها اروپا گردی سفر به بلاروس ویزای بلاروس بدون ودیعه

این جستار شامل 0 پاسخ ، و دارای 1 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 1 سال، 3 ماه پیش بروز شده است.

ویزای بلاروس بدون ودیعه


  • صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

    در صدرگشت شما را راهنمایی خواهیم کرد تا ویزای بلاروس بدون ودیعه را بگیرید. حتما می دانید که ایرانیان مقیم بلاروس که دانشجو بوده و ویزای دانشجویی دارند عمدتا نمی توانند برای دوستان خود دعوتنامه ی ویزای توریستی درخواست کنند و ایرانی ها برای گرفتن ویزای بلاروس دست به دامن آژانس های هواپیمایی و مسافرتی شوند و آژانس های مسافرتی برای گرفتن ویزای بلاروس درخواست نزدیک به 15 میلیون تومن ودیعه خواهند کرد که به حساب آژانس واریز کنید تا پس از بازگشت از بلاروس به شما برگردانند و حتما می دانید پس گرفتن این قبیل مبالغ در ایران غالبا با دشواری های زیادی همراه می باشد و من یکی به شخصه ابدا عادت به دادن چنین پول هایی نیستم که با دست خود داده و سپس با پای خود به دنبال پول خود باشم.
    در صدرگشت و پس از هماهنگی با یک دوست در مینسک اطلاعات تماس با وی را منتشر خواهیم کرد تا شما بدون نیاز به پرداخت ودیعه و با مبالغی بسیار پایین تر از چیزی که آژانس ها طلب می کنند بتوانید ویزای توریستی بلاروس یا همان روسیه سفید را بگیرید. لازم به ذکر است که آژانس های ایرانی برای کسانی که به دنبال ویزای بلاروس هستند علاوه بر موارد یاد شده گرفتن هتل از طریق آژانس را نیز الزامی می کنند و این در حالی است که با این روش که قرار است به شما معرفی خواهیم کرد می توانید خود در هر جای بلاروس به هر شیوه ای که دوست داشته باشید هتل یا خانه و یا ویلا و یا حتی خانه ی روستایی کرایه و رزرو کنید و در مورد اجاره ارزان خانه نیز شما را در صدرگشت راهنمایی خواهیم کرد.

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.