این جستار شامل 5 پاسخ ، و دارای 2 کاربر است ، و آخرین بار توسط  صدرگشت در 6 ماه، 1 هفته پیش بروز شده است.

تاپیک جامع خرید کوله پشتی

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

در تاپیک جامع خرید کوله پشتی در مورد انتخاب و خرید و استفاده از کوله پشتی صحبت خواهیم کرد. کوله پشتی خوب باید مشخصات فنی خاصی داشته باشد. کوله پشتی اگر خوب و استاندارد و مناسب نباشد به مرور به ستون فقرات و سلامت شما صدمات جبران ناپذیری وارد خواهد کرد و از این رو در انتخاب و خرید کوله پشتی نیز باید وسواس زیاد به خرج دهید.

کوله پشتی باید جا دار باشد ولی از حد استاندارد نیز بزرگ تر و مرتفع تر نباشد که برای توریست ایجاد مشکل خواهد کرد. کوله پشتی خوب باید در شرایط باد و باران و رطوبت و غیر غیر قابل نفوذ باشد تا به خوبی بتواند محتویات را محافظت کند. کوله پشتی باید در برابر ضرباتی که عموما در بار به کوله پشتی و محتویات داخلی وارد می شود بتواند مقاومت کرده و البته اشیا با ارزش شما را در برابر ضربات مصون نگه دارد.

امروزه انواع و اقسام کوله پشتی ها در بازار وجود دارند که البته همگی مناسب شما نیستند. در این تاپیک تجربیات خود در این زمینه را با همدیگر به اشتراک خواهیم گذاشت و از دوستان نیز تقاضا داریم تجربیات و دانش خود در این زمینه را از دیگران و ما دریغ نکنند که همگی محتاج یاد گرفتن هستیم.

• f_k
    مشارکت کننده
    f_k

والا من ی کوله پوشتی سال ۸۷ خریدم‌اون موقعه ۶۰ تومن شد خیلی محکم طوری که ی لب تاپ‌بزاری توش و پرتش کنی لبتاپ آسیب نمیبینه ولی من اصلا نمیتونم استفاده کنم چون خیلی سنگینه کوله پستی مقاوم که وسیله هام هم آسیب نبینه خوب سنگینه /کوله پستی های بزرگ و جادار ولی سبک که در مقابل ضربه ضیعفن
    خیلی هم دنبال کوله پشتی مناسب گشتم پیدا نکردم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

من یه دونه کوله پشتی سفری بزرگ دارم تو جعبه باربند ماشین هست گاهی کمپ اینها برم استفاده می کنم یه دونه خیلی ریز برای حمل خصوصا در حین رکاب زدن هم دارم اولی رو از ایران و تاناکورا به قیمت تقریبا مفت خریده ام از عالی هم عالی تر هست دومی رو از فرانسه خریده ام و همینجا هم استفاده می کنم و این هم خوبه و به کارم میاد

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

مهم ترین حسن اش اینه وقتی جمع می شه واقعا خیلی کوچک می شه و خیلی خیلی سبک هم هست.

• f_k
      مشارکت کننده
      f_k

منظورتون کوله پشتی که از فرانسه خریدید؟
      شنیده بودم کوله پشتی و کفش های تاناکورا خوبن البته سمت مهاباد ولی هیچ وقت نخریدم

• صدرگشت
    سرپرست کل
    صدرگشت

یه کوله دست دو قدیم ها تو ایران از تاناکورا مهاباد خریدم هنوز تو ایران تو باربند ماشینم هست. یه کوله کوچک نو از فروشگاه دکاتلون پاریس خریدم اینو الان استفاده می کنم

شما برای پاسخ به این جستار باید وارد تارنما شوید.

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.