ad
ad
ad
ad

درباره نویسنده

صدرگشت

زندگی کوتاهه، یه سفر برو! ما در این سایت شما را ترغیب به سفر کرده و شما را برای برنامه ریزی یک سفر خوب و به یاد ماندنی و ارزان و ایمن یاری می کنیم. ما کمک می کنیم شما با کمترین هزینه، از کمترین وقتی که در سفر دارید بهترین استفاده را از سفر خود داشته باشید.

مطالب مشابه

4
دیدگاه بگذارید

avatar
3 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
f_kصدرگشت Recent comment authors
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای داده شده
اطلاع رسانی به من
f_k
عضو
f_k

ی مورد دیگه ای هم هست شبکه ۳ خبرنگار گفت که ی مقدار کمک رسان ها به مردم احترام بزارن بابا این مردم‌۸ سال جنگ تحمیلی درد کشیدن حالا زلزله جان بچه ها و پدر و مادراشونو گرفته دیگه نمک به زخمشون نزادید
با کامیون دارن کمک به مردم میدن انگار این مردم رو گوسفند فرض کردن کمک ها رو خیلی بی ادبانه پرت میکنن
چادر پخش کردن خیلی ها چادر بهشون نرسیده مردم تو سرمای کوهستان بدون چادر موندن
این مردم کمکی که به شعور و انسانیتشون توهین بشه نمیخوان

f_k
عضو
f_k

مردم دو روزه غذا نخوردن بچشون مریضه خانشون خراب شده بی خانمان شدن فامیلشون مرده هوای سرد هم چه بدتر بعد نیروی انتطامی باید اینجوری برخورد کنه زخم دیگه روی زخماشون بزاره از فامیل های من رفتن سرپل /میگفت من دیدم این همه چادر که از شهرای دیگه رسیده به جای دادن به زلزله زده ها طرف برده خونش این فامیل ما هم به کمک مردم زنگ‌بلیس میزن این حرکت ها درسته واقعا ؟ من‌از یکی از دوستانم که قصر شیرین هست پرسیدم که آیا به شما کمک رسیده گفت والا نه ما حتی چادر هم نداریم این همه مزدم… مطالعه ی بیشتر »

f_k
عضو
f_k

کمک ملت خیلی به مردم زلزله زده کمک کرده شنیده ها میرسه مردم خودشون مواد غذایی و پوشاک دست زلزله زده ها فرستادن
ما اینجور مردمی داریم خداوند خیرشون بده

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.