ad
ad

درباره نویسنده

صدرگشت

زندگی کوتاهه، یه سفر برو! ما در این سایت شما را ترغیب به سفر کرده و شما را برای برنامه ریزی یک سفر خوب و به یاد ماندنی و ارزان و ایمن یاری می کنیم. ما کمک می کنیم شما با کمترین هزینه، از کمترین وقتی که در سفر دارید بهترین استفاده را از سفر خود داشته باشید. آیدی تلگرام صدرگشت: @sadrgashtadmin پیج اینستاگرام ما: @100rgasht

مطالب مشابه

3
دیدگاه بگذارید

avatar
2 نظرات
1 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
جدیدترین نظرات
داغ ترین نظرات
3 نظر دهندگان
f_kصدرگشتپیمان نویسنده ی تازه ترین نظر
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای داده شده
اطلاع رسانی به من
پیمان
مهمان
پیمان

خیلی از این حرفها صحت نداره،من بارها به تایلند و دیگر کشورها سفر کرده ام و حداقل سالی یکبار به تایلند میروم به نظر من کشوری بسیار عالی از همه نظر هست، البته نمیشود با اروپا آن را مقایسه کرد ولی بطورکلی اگه شما احتیاط نکنید همین ایران از همه جا نا امن تر هست، همه چیز بستگی به رفتار و اعمال و طرز برخورد خودتان در یک مکان دارد که دزد را ترغیب به دزدی کنید یا نه…….

f_k
عضو
f_k

منم با بخش دوم حرفشون موافقم همه چیز به رفتار و اعمال خودمون برمیگرده یاد دوران دانشجویی لیسانس خودم افتادم جایی درس میخوندم که به شهر دانشجویی معروف بود ساعت ۱۰ ۱۱ شبم دانشجوها بیرون بودن هم تاکسیش زیاد بود هم اتوبوس ولی با این وجود برای خیلی از بچه ها مشگلات پیش میومد ولی برای من هیچ وقت پیش نیومد چون من ادم ترسو و محتاطیم هیچ وقت بعد از ۸ شب بیرون نبودم مکان های خلوت نمیرفتم راستا میومدم راستا میرفتم کاری به کار کسی هم نداشتم حتی سوار اتوبوسم که میشدم هر جا پشتم مرد باشه نمینشستم… مطالعه ی بیشتر »

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.