ad
ad

درباره نویسنده

صدرگشت

زندگی کوتاهه، یه سفر برو! ما در این سایت شما را ترغیب به سفر کرده و شما را برای برنامه ریزی یک سفر خوب و به یاد ماندنی و ارزان و ایمن یاری می کنیم. ما کمک می کنیم شما با کمترین هزینه، از کمترین وقتی که در سفر دارید بهترین استفاده را از سفر خود داشته باشید. آیدی تلگرام صدرگشت: @sadrgashtadmin پیج اینستاگرام ما: @100rgasht

مطالب مشابه

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 نظرات
0 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
جدیدترین نظرات
داغ ترین نظرات
1 نظر دهندگان
امیر نویسنده ی تازه ترین نظر
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای داده شده
اطلاع رسانی به من
امیر
مهمان
امیر

محور نیشابور به مشهد گردنه ای دارد که در فصول بارندگی مه غلیظی سطح جاده را فرا می گیرد و به اصطلاح چشم ، چشم را نمی بیند ، سالهای سال است که این محور تصادفات زیادی بخود دیده و قربانی می گیرد باعث تعجب است چرا راهنمایی و رانندگی استان و راهداران منطقه علائم هشدار دهنده در این مسیر برای آگاهی رانندگانی که با سرعت ۱۱۰ -۱۲۰ کیلومتر سرعت به یکباره وارد مه غلیظی میشوندکه تا شعاع ۱۰ -۲۰ متری خود را به سختی می توانند ببیندد به تعداد کافی نمی گذارند!؟ مدیریت بحران میگوید در مواقع سرازیر شدن… مطالعه ی بیشتر »

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.