تبلیغات

صدرگشت در سطح محدود آگهی تبلیغات ی می پذیرد! پیشتر در بخش درباره ما در مورد صدرگشت توضیحات لازم داده شده است و با یادآوری این مهم که این سایت ابدا برای اهداف تجاری و برای کسب درآمد راه اندازی نشده است و با ذکر این نکته که خوشبختانه برای ادامه فعالیت سایت بر روی سرورهای اختصاصی قدرتمند در سطح استانداردهای طراز اول جهان که ماهیانه هزینه های قابل توجهی به دلار نیز برای ما در بر دارد هیچگونه مشکلی از نظر مالی نداریم مفتخر هستیم به عرض برسانیم صرفا به منظور معرفی خدمات با کیفیت تر و بهتر به مخاطبین، در سطح بسیار محدود آگهی می پذیریم.

کیفیت برای ما همیشه مقدم بر کمیت بوده است و تنها در صورتی که از کیفیت کار خود اطمینان صد در صد دارید و تنها در صورتی که مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری اساس کار شماست اقدام به سفارش آگهی در صدرگشت بکنید. برای سفارش آگهی از طریق ارتباط با ما تماس بگیرید.

لازم به ذکر است که ابدا قصد پر کردن سایت از تبلیغات بی کیفیت را نداشته و تنها یکی دو مورد آگهی از فعالین معتبر که پاسخگوی انتقادات و مطالبات به حق مشتریان خود باشند در صدرگشت منتشر خواهد شد و این تصمیم نیز در پاسخ به درخواست های مکرر مخاطبین مبنی بر معرفی مراکز معتبر مرتبط با حوزه ی فعالیت سایت صورت می گیرد تا مخاطبین سایت با خیال راحت تر اقدام به خرید خدمات توریستی بکنند.

در مورد شرایط و قیمت آگهی در صدرگشت نیز به اطلاع آگهی فقط یک ساله پذیرفته می شود و قیمت آگهی نیز هزینه ی نگهداری سالانه ی سایت می باشد و قصد درامد زایی و گذران امور زندگی از این طریق را نداریم. ما سایت را با به روز ترین و دست اول ترین مطالب که توسط خود ما نیز تولید محتوا می شود به روز نگه می داریم و در صورتی که آگهی دهندگان بتوانند بار مالی را از روی دوش ما بردارند ما به همین مقدار راضی هستیم.

سفارش تبلیغ

با سپاس مدیر صدرگشت

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.