درباره نویسنده

صدرگشت

زندگی کوتاهه، یه سفر برو! ما شما را ترغیب به سفر کرده و شما را برای برنامه ریزی یک سفر خوب و به یاد ماندنی و ارزان و ایمن یاری می کنیم تا شما با کمترین هزینه، از کمترین وقتی که در سفر دارید بهترین استفاده را از سفر خود داشته باشید. آیدی تلگرام صدرگشت: @sadrgashtadmin پیج اینستاگرام ما: @100rgasht

5
دیدگاه بگذارید

avatar
3 نظرات
2 پاسخ ها
0 دنبال کننده ها
 
جدیدترین نظرات
داغ ترین نظرات
3 نظر دهندگان
صدرگشتجوادطاهري فر نویسنده ی تازه ترین نظر
  اشتراک  
تازه ترین ها قدیمی ترین ها بیشترین رای داده شده
اطلاع رسانی به من
طاهري فر
مهمان

از اول همه اینکه توصیه های دائمی شما هیچ چاره ای واسه آدم نمیزاره مگر اینکه حتماً یه برنامه کویر مصر بزاریم!!! ما برنامه مون این شده که از تهران به یزد بریم و بعد از دوشب به طبس… اونجا هم دوشب… درنهایت بسمت مصر بیاییم و میخواهیم که یک شب رو حتماً توی کویر اونجا اقامت داشته باشیم. نظر موافق شما چیه؟ و سوال اصلی اینکه در ایام عید که جیب عزیزان بوم گزار!! حسابی گشاد میشه، برای دوتا خانواده با ماشین سواری، امکان اقامت یا چادرزدن در اطراف مصر هست یا خیر و کجا؟ چون ما دوست داریم… مطالعه ی بیشتر »

جواد
مهمان
جواد

سلام دوستان کویر مصر فقط تبلیقات داره وگرنه کاسبهاش فقط میخوان تیغ بزنن هزینه سوار شدن افرود شیصد هزارتومن تازه به ما میگفت شیصد تومن پولی نیست برا یک ساعت اخلاق راننده هاش هم خیلی بد بود هزینه اقامت یک شب نفری شصت وپنج تا نود هزارتومن فک کنم بخاطر اسم مصر باور ندارن تو ایران زندگی میکنن بزرگترین ارزوم دیدن کویر مصر بود ولی اصلا ارزشش رو نداشت بهترین جا به نظرم مرنجاب یا جای به غیر از خود مصره بهتره اگه خواستین برین با خودتون همه چی ببرین چادر هم بزنین حقوق یک ماه برای اقامت یک شب… مطالعه ی بیشتر »

هرگونه باز نشر مطالب این سایت حتی با ذکر منبع منوط به کسب اجازه ی کتبی می باشد. هرگونه کپی برداری از مطالب این سایت به استناد قانون حمایت حقوق مولفین و مصنفین و ... .پیگرد قاطع قانونی را به دنبال خواهد داشت.